wyspa miłości

Love Island 9: to ta para wygra program? Widzowie nie mają wątpliwości

2024-04-13 13:30

Po kilku tygodniach wielkich emocji na wyspie miłości, jesteśmy o krok od poznania finałowej decyzji widzów. Już w niedzielę o 22:00 rozstrzygnie się, która z par wygra program Love Island 9. I chyba nikt nie ma wątpliwości kto to będzie. W komentarzach na profilu programu przewijają się tylko dwa imiona.

Love Island 9: finaliści są już znani

Co to był za sezon! W dziewiątej edycji programu Love Island nie brakowało emocji. Choć do tych fani randkowego reality show są już przyzwyczajeni, to w ostatnich odcinkach mieliśmy prawdziwy roller coaster wrażeń. Zresztą nic dziwnego - w końcu na wyspie miłości dewizą jest "spodziewaj się niespodziewanego". I to uczestnicy mocno nam ostatnio udowadniali. Niektórzy z nich na ostatniej prostej postanowili pokazać swoją prawdziwą twarz i mocno rozczarować widzów. Taką osobą był Rafał. W dość dobrym świetle pokazał się z kolei Dan, o którym widzowie po kilku tygodniach krytyki, w końcu napisali, że fajnie się zachował. Jednak to nie uchroniło go przed najgorszym. W ostatnim odcinku z Love Island 9 decyzją fanów programu rozstały się dwie pary. To właśnie Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika. W grze o wielką kasę i miłość pozostali Asia i Rafał, Zuza i Jarek oraz Patrycja i Robert. Kto z nich wygra Love Island 9?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Zuza i Jarek wygrają program?

Na ten moment czekali wszyscy. Już w niedzielę o 22:00 dowiemy się, kto wygra program Love Island 9. Po tym, co zapewnili nam uczestnicy w tym sezonie - wybór zwycięzcy nie był szczególnie trudny. Decyzja została już podjęta, a finałowy odcinek jest już gotowy do emisji. Kto wygrał Love Island 9? Choć to nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone, to widzowie nie mają wątpliwości, kto na to zasługuje.

Zuza i Jarek, tylko po to aby zobaczyć radość Jarka! ❤️🔥

Program wygra Jarek i Zuza, 2 miejsce Rafał i Asia a 3 miejsce Pati i Robert, też takie typowania macie?

Od początku byli sobą i czuć prawdziwą miłość i emocje : ZUZA I JAREK! 🫶

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9

Czy faktycznie tak będzie? A może wyspa miłości znów nas czymś zaskoczy? Sprawdzajcie w niedzielę o 22:00 w TV4.

Listen on Spreaker.