telewizja

Love Island 9: widzowie są wściekli na Patrycję. Poszło o znajomości

2024-03-07 16:29

Love Island 9 rozkręca się na dobre. Za nami pierwsze odcinki show i zanosi się na to, że temperatura będzie rosła z dnia na dzień. Ta robi się coraz wyższa w programie, ale i na profilu Love Island 9 w sieci. Internetowi detektywi z komentarzy wpadli bowiem na pewien trop dotyczący Patrycji. Czy mają rację?

Love Island 9: Patrycja ma znajomości?

Gdy w Hotel Paradise 8 ostatnio wieje raczej nudą (a przynajmniej tak twierdzą widzowie), Love Island 9 na dobre się rozkręca. Nie brakuje pocałunków i coraz gorętszych scen i wyznań. To wszystko sprawia, że oglądający są coraz bardziej zaangażowani w akcje, które dzieją się na wyspie miłości. W dużym stopniu zdążyli już wybrać uczestników, których polubili i tych, za którymi mówiąc delikatnie - nie przepadają. Do domu chętnie odesłaliby już np. Adriana, który mocno im nie podszedł. Jednak nie tylko on wzbudza spore emocje w komentarzach na profilu Love Island 9. W tych zrobiło się bowiem gorąco o znajomościach Patrycji. I to nie w pozytywnym kontekście. Trudno się zresztą dziwić. Widzowie reality show nienawidzą, gdy dowiadują się, że któryś z uczestników ma jakieś większe lub mniejsze powiązania. O co poszło w przypadku Patrycji z Love Island 9?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: kogo zna Patrycja?

Internetowi detektywi to już klasyk przy każdym reality show. Nie inaczej jest w przypadku Love Island 9. Widzowie już przed starem sezonu zdążyli wyszperać informacje o uczestnikach. Tym razem już po pierwszym odcinkach postanowili się mocniej zainteresować Patrycją z Love Island 9. W komentarzach pojawiły się sugestie o tym, że dziewczyna ma powiązania z Sarą z Love Island 6.

@saraciula może coś opowiesz o Patrycji 🤔 - napisali fani oznaczając uczestniczkę Love Island 6.

a one się znają w życiu prywatnym? - zapytała komentująca.

tak znają się. - odpisała autorka komentarza.

nie znam jej 😁 - zaprzeczyła szybko Sara.

Jak widać na profilu Love Island 9 wywiązała się naprawdę poważna dyskusja. Czy będzie miała jakieś poważniejsze konsekwencje na kolejnych etapach programu? O tym przekonamy się z nowych odcinków Love Island 9. A te można oglądać w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00.