wyspa miłości

Love Island 9: wielki powrót na wyspę miłości. Adrian ma przerąbane?

2024-03-25 15:37

Wydarzenia na wyspie miłości znowu nas zaskoczą. Ale to chyba nie powinno nikogo dziwić - mówimy w końcu o programie Love Island 9, w którym dewizą jest "spodziewaj się niespodziewanego". W najbliższym odcinku islanderów zaskoczy wiadomość o powrocie na wyspę jednej z uczestniczek. Adrian może nie być zadowolony.

Love Island 9: kto wróci na wyspę miłości?

W ostatnim odcinku programu Love Island 9 mieliśmy prawdziwą jazdę bez trzymanki, jeśli chodzi o wydarzenia na wyspie miłości. Po wielu tygodniach różnych zdarzeń z show pożegnała się Emi. Ta podjęła tę decyzję po tym, jak Adrian dał jej jasno do zrozumienia, że nic nie będzie z ich relacji. To wyraźnie było na rękę Danowi, który kilka dni wcześniej podobne słowa w Love Island 9 usłyszał w swoim kierunku właśnie od Emi. Jednak na tym nie koniec. Dan podczas śniadania dowiedział się z wiadomości, że czeka go niespodzianka z bąbelkami. Z pewnością nie spodziewał się, że tą będzie dołączenie do niego w jacuzzi Patrycji, a następnie Wiki. Na tym jednak się nie skończyło. Adrian otrzymał nagranie z tego, jak Dan siedzi z dziewczynami. Mało tego - okazało się, że Dan będzie musiał wybrać, która z nich wróci do programu Love Island 9.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Wiki wróci do programu?

W najbliższym odcinku Love Island 9 dowiemy się, jaką decyzję podjął Dan. Czy do programu przywróci Patrycję? A może jednak zdecyduje się na Wiki? To z pewnością nie byłoby na rękę Adrianowi, który pod jej nieobecność nieźle zabawiał się w programie z innymi islanderkami. Ze zwiastuna nowego odcinka możemy wyciągnąć pewne wnioski o tym, jaką decyzję podjął Dan. Jednak są one mocno sprzeczne.

Czy na końcu Dan nie powiedział do Patrycji „Wybacz mi”? Jeśli tak to trochę zaspojlerowali🙊

no ale to mogli uciąć i by powiedzial do Wiki

wybrał Pati ... Jest filmik na YouTube

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Którą z dziewczyn wybrał Dan? A może jednak wyspa miłości nas zaskoczy i do willi wrócą dwie uczestniczki? Tego dowiemy się z nowego odcinka Love Island 9. A te można oglądać od niedzieli do piątku na antenie TV4 o 22:00.

Listen on Spreaker.