telewizja

Love Island nie pojawi się w jesiennej ramówce?! To już więcej niż pewne. Znamy powody

2024-05-23 15:03

Widzowie programu Love Island nie mają powodów do radości. Po sezonie pełnym emocji i przygód na wyspie miłości, wiele wskazuje na to, że kolejnej edycji nie będzie. A przynajmniej nie w jesiennej ramówce stacji. Z czego wynika ta decyzja i, jak mocno jest już przesądzona? Fani randkowego reality show nie będą zadowoleni.

Love Island 10: nie powstanie jesienią?

Program Love Island to jeden z najważniejszych punktów dnia dla widzów TV4. A zarazem jeden z najchętniej komentowanych programów w Internecie. Nic zresztą dziwnego. W tej produkcji nie brakuje emocji i wrażeń, a to za sprawą charakterystycznych uczestników. Kilka tygodni temu zakończyliśmy Love Island 9. Ten sezon - choć początkowo się na to nie zanosiło - dostarczył widzom prawdziwy emocjonalny roller coaster. Nie było tygodnia, żeby w programie nie rozpętała się jakaś drama, a profile programu wręcz płonęły od komentarzy. Niestety wiele wskazuje na to, że w jesiennej ramówce stacji fani Love Island będą musieli obejść się smakiem. Jak wskazują bowiem ostatnie doniesienia, w najbliższym czasie nie zobaczymy nowej edycji programu Love Island. Z czego ma wynikać ta decyzja?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Kiedy kolejna decyzja Love Island?

Choć minęło zaledwie kilka tygodni od zakończenia Love Island 9, wiele osób już teraz zastanawia się, kiedy kolejna edycja Love Island. Według informacji Plotka niestety nieprędko. Zdaniem osoby z otoczenia stacji - dyrekcja chce, by program trochę "odpoczął". Tęsknota widzów za formatem, miałaby bowiem sprawić, że chętniej będą oglądali kolejny sezon, który mógłby powstać np. za pół roku albo rok. W dodatku, w ostatnim czasie coraz więcej się mówi o wykorzystywaniu w inny sposób Karoliny Gilon, która prowadzi Love Island. Ta mogłaby trafić do programu śniadaniowego, który szykuje Polsat. Takie tłumaczenia jednak raczej nie przekonają i nie pocieszą fanów programu Love Island. Pozostaje mieć nadzieję, że nieoficjalne informacje nie okażą się prawdą i, że przygody wyspiątek zobaczymy już niebawem.