ubrania

i

Autor: vox fm

Lump_finds w VOX FM! Znany TikToker i Instagramer będzie gościem Przemka Sasowskiego

2022-01-26 13:25

Szykuje się prawdziwe wyzwanie! Znany ze swoich lumpeksowych łupów i ich mistrzowskiego odnawiania Mateusz Leszczyński będzie gościem Przemka Sasowskiego w programie "W Samą Porę". Lump_finds opowie o swojej pasji i dostanie nietypowe wyzwanie. Czy mu sprosta? Słuchajcie VOX FM!

Lumpeks, ciucholand, second-hand czy szmateks. Znane pod wieloma nazwami sklepy z odzieżą używaną z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Przede wszystkim ze względu na przystępne ceny i możliwość znalezienia oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju ubrań, butów czy innych artykułów. Niestety - jak na używane rzeczy przystało - często trafiają się sfatygowane i zniszczone egzemplarze. I wtedy wchodzi on (chciałoby się powiedzieć "cały na biało") Mateusz Leszczyński!

Lump_finds - kim jest Mateusz Leszczyński?

Bliżej znany pod pseudonimem Lump_finds Mateusz Leszczyński potrafi ze zniszczonych, na pierwszy rzut oka zużytych przedmiotów, stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Nic dziwnego, że w chwilę podbił serca swoich followersów, a ich liczba z dnia na dzień cały czas rośnie. Tylko na Instagramie w momencie pisania tego artykułu śledzi go prawie 67 tysięcy osób. Z kolei na TikToku Mateusz Leszczyńki ma ponad 313 tysięcy obserwujących. Ludzie zaglądają na jego profile w poszukiwaniu inspiracji i czerpią cenną wiedzę, dotyczącą odnawiania różnych przedmiotów, którą Lump_finds chętnie dzieli się w sieci.

Pasja, ciuchy, sprawdzone sposoby na odnowienie wielu rzeczy, ciekawe i niebanalne stroje. To właśnie o tym będzie rozmawiał z Przemkiem Sasowskim w programie "W Samą Porę" w VOX FM. Już możemy zdradzić, że Przemek rzuci naszemu łowcy okazji pewne wyzwanie. Co to będzie i czy Mateusz da radę jemu sprostać? Słuchajcie programu "W Samą Porę" w najbliższy czwartek 27.01.2022 roku od 20:00!