Magda Bereda w VOX FM

i

Autor: VOX FM Czy młoda wokalistka została "twarzą elektrośmieci"?

Magda Bereda została "twarzą elektrośmieci"? Zaskakujące pytanie prezentera VOX FM

2022-04-22 12:08

Influencerka i jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia Magda Bereda odwiedziła w czwartek studio VOX FM. Okazją do spotkania był między innymi Międzynarodowy Dzień Ziemi 2022. Prezenter zadał jej nietypowe pytanie!

Magda Bereda z ekologicznym apelem

Od początku roku Magda Bereda bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, promującym prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. W przeddzień Międzynarodowego Dnia Ziemi odwiedziła studio radia VOX FM żeby porozmawiać o swoim zaangażowaniu w akcję.

W pewnym momencie prowadzący audycję Kamil Rutkowski zapytał "A czy można o Tobie powiedzieć "Twarz elektrośmieci?" Wokalistka od razu zaczęła się śmiać i odpowiedziała krótko "No! Może być!" Zobaczcie sami nagranie:

Magda Bereda twarzą elektrośmieci?

"Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci"

Magda Bereda jest bardzo zaangażowana we współpracę z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM. "Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko „nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci". Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy." - tłumaczy artystka.

Na Światowy Dzień Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, Magda przygotowała również wyjątkowy teledysk do piosenki „Odzyskaj”.