Magda Narożna i Playboys łączą siły. “Walczę o Ciebie” zapowiada się gorąco

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna i Playboys łączą siły. “Walczę o Ciebie” zapowiada się gorąco

Nowości disco polo

Zapomnijcie o “Maju Maj”, nadchodzi czas “Walczę o Ciebie”. Magda Narożna nadciąga z kolejnym hitem?

2023-06-14 17:23

Magdalena Narożna nie narzeka na brak zajęcia. Komponuje, koncertuje, nagrywa TikToki, robi sesje zdjęciowe i dba o swoją relację z fanami, co rusz dzieląc się z nimi szczegółami ze swojego życia. W ostatnim czasie na topie jest jej nowy utwór “Czułe Słowa”, znany szerzej jako “Maju Maj”, ale wokalistka nie spoczywa na laurach. Nadchodzi kolejna petarda.

Magda Narożna to bez dwóch zdań jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki disco polo. Wraz z zespołem Piękni i Młodzi od lat rozgrzewa parkiety na imprezach, a niemal każdy kolejny utwór z miejsca staje się hitem. Każdy tańczył bowiem choć raz do “Niewiary”, czy utworu “Ona jest taka cudowna”, a w ostatnim czasie “Maju Maj”, jak z uwagi na brzmienie refrenu nazywane są potocznie “Czułe słowa”. Magda nie pozwala jednak byśmy popadii w rutynę i już wkrótce zaprezentuje nam swoje kolejne dzieło. Tym razem w obiecującej kolaboracji.

CZYTAJ TAKŻE: To będzie jedna z najmocniejszych premier tego sezonu? Weekend zapowiada nowy hit!

Magda Narożna i Playboys łączą siły. “Walczę o Ciebie” zapowiada się gorąco

W social mediach pojawiła się krótka zajawka nowego utworu, który Magda Narożna stworzyła wraz z zespołem Playboys. Choć materiał trwa zaledwie kilkanaście sekund, już możemy stwierdzić, że zapowiada się na idealny wakacyjny hit.

“Walczę o Ciebie” – kiedy premiera nowej piosenki Magdy Narożnej?

Na obecną chwilę data debiutu pozostaje tajemnicą. Ani Piękni i Młodzi, ani Playboys nie ujawnili szczegółów związanych z premierą. Wiemy jedynie, że nastąpi ona w najbliższej przyszłości.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.