Weekend zapowiada nowy utwór. “Tak bardzo chcę być z Tobą” rozwali rywali i zostanie hitem wakacji?

i

Autor: Screenshot Facebook/ WEEKEND Weekend zapowiada nowy utwór. “Tak bardzo chcę być z Tobą” rozwali rywali i zostanie hitem wakacji?

Nowości disco polo

To będzie jedna z najmocniejszych premier tego sezonu? Weekend zapowiada nowy hit!

2023-06-13 14:47

Walka o tytuł hitu wakacji 2023 wciąż trwa i jest naprawdę zacięta. Do wyścigu dołączy wkrótce Weekend ze swoim kawałkiem “Tak bardzo chcę być z Tobą”. Uda się dorównać konkurencji?

To dobry czas, by być fanem disco polo. Tylko w ostatnich tygodniach zalała nas bowiem fala gorących premier, z “Pokorą” od Topky, “One działa na mnie jak” Narożnego i AGBE i “Cudowronkiem” Sławomira na czele. Ponadto wiosna 2023 stoi pod znakiem nietypowych kolaboracji, gdzie aż dwóch popularnych discopolowców połączyło siły z legendami polskiego rapu. Weekend nie boi się jednak wyzwań i ostrej konkurencji.

CZYTAJ TAKŻE: 5 zapomnianych hitów disco polo. Kiedyś wszyscy znali te piosenki, dziś nikt o nich nie pamięta

Weekend zapowiada nowy utwór. “Tak bardzo chcę być z Tobą” rozwali rywali i zostanie hitem wakacji?

Radek Liszewski wkracza na scenę z mocnym zawodnikiem. Na facebookowym profilu wokalisty pojawiła się krótka zajawka “Tak bardzo chcę być z Tobą” – utworu, który zadebiutuje “już niebawem”. Sam rytm wskazuje, że będziemy mieć do czynienia z utworem wprost skrojonym pod wakacyjne listy przebojów. Co więcej, piosenka z miejsca przywodzi na myśl jeden z największych hitów formacji, “Za każdą chwilę z Tobą”. Czy rzeczywiście się uda i Weekend rozgromi konkurencję? Przekonamy się wkrótce.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska