Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem. „Krzywdząc innych krzywdzisz siebie”

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem. „Krzywdząc innych krzywdzisz siebie”

Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem. „Krzywdząc innych krzywdzisz siebie”

2023-03-16 0:54

Magda Narożna wywołała ostatnio niemałe zamieszanie. Wszystko za sprawą jej metamorfozy – wokalistka zespołu Piękni i Młodzi schudła bowiem 6 kg i chętnie opowiadała o całym procesie zarówno w wywiadach, jak i na Instagramie. Wokalistka przyznała, że nie jest zwolenniczką restrykcyjnych diet, a zrzucenie swoja aktualną sylwetkę zawdzięcza dbaniu o zdrowie i poświęcaniu chociaż godziny dziennie na treningi i czas dla siebie. Jej nowy post wzbudził jednak nieco wątpliwości.

Na swoim Instagramie Magda Narożna zamieściła post nawiązujący do zabiegów na ciało, między innymi endermologii, które mają za zadanie między innymi wspomaganie walki z cellulitem. Wokalistka wielokrotnie dzieliła się wrażeniami z kolejnych wizyt podkreślając, że są one uzupełnieniem aktywności fizycznej, która wciąż jest kluczowa. Tak czy inaczej, część internautów poczuła się oszukana.

Liderce Pięknych i Młodych zarzucono obieranie drogi na skróty i wmawianie fanom, że sylwetkę zawdzięcza ciężkiej pracy, podczas gdy jest ona – rzekomo – jedynie efektem zabiegów.

Na takie przyjemności to trzeba mieć pieniądze, nie każdego stać na klinikę piękna... nie którzy ciężko pracują żeby sobie kupić krem...i nie pokazują go na Instagramie...a pani jeszcze trochę to będzie się okazywać jak siedzi na toalecie bo już nie będzie się czym chwalić...

Więc nie tylko dieta,ćwiczenia ale też zabiegi sprawiły ,że Pani schudła więc teoretycznie jak ktoś sie weźmie za siebie i będzie dzielnie dążył do celu to kiedyś go osiągnie. A w praktyce jak się ma trochę więcej kasy to bez większego wysiłku osiągniesz to bardzo szybko. I to nie hejt ani zazdrość tylko realne patrzenie. Pochwalić mógłby sie ktoś kto diety nie miał z pudełek i ćwiczył bez wspomagających zabiegów .Wtedy jest wysiłek i wyżeczenia ,a tak to w większej mierze przyjemność za pieniądze przy okazji efekty widoczne na figurze.

- czytamy w komentarzach [pisownia oryginalna].

CZYTAJ TAKŻE: Topky szykują wielki hit? Zajawka klipu „Pokory” zachwyciła fanów. „Dajcie więcej”

Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem

Wokalistka postanowiła zareagować na wysyp hejtu i negatywnych komentarzy pod jej adresem. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym dała internautom jasno do zrozumienia, że hejtując innych w sieci, tak naprawdę największą krzywdę wyrządzają sobie. Zachęciła też swoich obserwujących, by zamiast wylewania jadu, częściej się do siebie wzajemnie uśmiechali. Wtedy świat byłby znacznie milszym miejscem.

Cześć kochani ❤️ życie w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych … rosnące ceny (wszystkiego) wojna , polityka, to wszystko sprawia ,że wpadamy w wir goryczy którą przenosimy na drugiego człowieka . Zapominamy przy tym co w życiu na prawdę jest ważne ! Rodzina , przyjaciele i my sami !!! Czasami mam wrażenie , że niektórzy uważają : gdy wyleje złą energię na drugiego człowieka ,będzie mi lepiej ( pamiętajcie krzywdząc innych krzywdzisz siebie bo prędzej czy później to wraca ). Zanim spojrzysz na kogoś z góry , skrytykujesz , skrzywdzisz ( nawet tej osoby nie znając ) zastanów się , czy chciałbyś aby Ciebie ktoś w taki sam sposób potraktował . Lepiej się uśmiechnij 😃 i obdarzaj tym uśmiecham innych ! To Ty decydujesz na jakim Świecie i w jakim otoczeniu chcesz żyć ! Wspaniałego dnia 😘

- czytamy we wpisie Magdy Narożnej [pisownia oryginalna].

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna