Magda Narożna zmieniła fryzurę

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna po nowy look pojechała do Brukseli. Fani nie docenili

2022-01-28 9:07

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wyruszyła w romantyczną podróż. Magda Narożna razem z ukochanym zwiedzała Paryż, wracając zajrzała do Brukseli. W stolicy Belgii wokalistka poddała się zabiegowi fryzjerskiemu. Efektem pochwaliła się na Instagramie pytając internautów - „Jak się Wam podoba?". Odpowiedzi nie do końca mogą ją ucieszyć.

Magda Narożna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek disco polo. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi uwielbia metamorfozy, co pokazała w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jednak jeśli chodzi o fryzurę, przez lata jej znakiem rozpoznawczym był blond irokez. Mimo, że Magda Narożna już jakiś czas temu postanowiła z niego zrezygnować, miłośnicy jej urody wciąż wspominają tamten look. Ale wokalistka najwyraźniej nie zamierza do niego wracać. Kilka miesięcy temu ufarbowała włosy w kilu odcieniach różu i fioletu, teraz postawiła na długie warkoczyki. Magda Narożna kilka dni temu wybrała się z ukochanym w podróż do Francji. W mediach społecznościowych pokazywała zdjęcia z Paryża. Wracając do Polski zatrzymała się w Belgii. W Brukseli zafundowała sobie nową fryzurę.

ZOBACZ TEŻ: WOŚP 2022 - światełko do nieba. O której godzinie? Będą fajerwerki?

Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu. Jak się wam podoba? Jedno jest pewne, warto było siedzieć parę godzin, żeby zobaczyć taki efekt końcowy - napisała na Instagramie zachwycona swoją metamorfozą Magda Narożna.

Jednak internauci są innego zdania.

- Mnie się nie podoba ale nie musi. Ważne że właścicielka zadowolona.

- Masakra.

- Jeśli pani jest zadowolona, to super, ale szczerze? Zmiana na nie.

- Irokez był najlepszy!

Mimo, że krytycznych głosów jest więcej, to nie brakuje także zachwytów. Nową fryzurę Magdy Narożnej skomentowała m.in. koleżanka z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - „Woooooow, ogień!" - napisała Anna Maria Sieklucka.

Piękni i Młodzi NOWA JA

QUIZ. Znasz te przysłowia o zimie? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Zima bez śniegu – ...