vox wosp materialy prasowe

i

Autor: materialy prasowe

WOŚP 2022 - światełko do nieba. O której godzinie? Będą fajerwerki?

2022-01-27 13:33

Coraz bliżej 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Momentem kulminacyjnym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów każdego finału jest tzw. światełko do nieba. Czy w tym roku również możemy liczyć na efektowny pokaz fajerwerków? Sprawdźcie!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. W tym roku zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jak zapewniają organizatorzy na oficjalnych stronach Allegro, poświęconych finałowi - w tym roku łączymy siły na rzecz okulistyki dziecięcej. Szybka diagnoza i terapia problemów ze zmysłem wzroku są dzieciom niezbędne zwłaszcza w okresie rozwoju, kiedy odkrywają świat i chłoną wszystko, co nowe. Co roku na oddziałach okulistyki dziecięcej przebywa kilkanaście tysięcy młodych pacjentów, którzy, ze względu na brak nowoczesnych urządzeń, często nie mogą być zdiagnozowani dostatecznie szybko i dokładnie. Środki zebrane w tegorocznej odsłonie akcji zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla placówek w całej Polsce.

Cała Polska i cały świat gra razem z WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to przede wszystkim największa w Polsce zbiórka publiczna. Około 120 tysięcy wolontariuszy w około 1 700 sztabach zbiera pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek, a w Internecie odbywają się setki internetowych zbiórek i aukcji na naszą rzecz. Zbieramy nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Do tej wyjątkowej akcji co roku chętnie przyłączają się gwiazdy, wystawiając ciekawe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju rzeczy na aukcje. O najbardziej nietypowych aukcjach WOŚP przeczytacie tutaj

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Światełko do nieba 2022 - czy będą fajerwerki?

Zbiórkom towarzyszą akcje internetowe i różne wydarzenia, zaplanowane przez cały dzień. Co roku, w pewnym momencie finału, miliony par oczu zwracają się ku niebu, by ujrzeć tzw. światełko do nieba. To pokaz fajerwerków, który jest zwieńczeniem całej akcji. Czy w tym roku również zaplanowaną taką atrakcję? Jak czytamy na stronie organizatorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, happening pt. "Światełko do Nieba" zaplanowany jest na finałową niedzielę na godzinę 20:00. "W tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni" - piszą organizatorzy akcji.

WOŚP 2022 VOX FM

i

Autor: VOX FM

VOX FM gra razem z WOŚP! Poprowadź program na żywo!

To już tradycja, że VOX FM gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co roku wystawiamy na aukcję możliwość współprowadzenia ulubionych programów słuchaczy. Nie inaczej jest tym razem. W tym roku proponujemy wizytę w studiu w trakcie jednego z programów: Pierwsza Zmiana, To Jest Dzień czy Best Lista. To szansa m.in. na poznanie swoich ulubionych prezenterów, współprowadzenie programu na żywo i obejrzenie radia "od kuchni". Szczegóły znajdziecie tutaj, a zainteresowanych licytacją odsyłamy na oficjalną stronę aukcji, którą znajdziecie pod tym linkiem