Magda Narożna PRZED i PO. Te zdjęcia naprawdę motywują!

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna PRZED i PO. Te zdjęcia naprawdę motywują!

Celebryci

Magda Narożna PRZED i PO. Te zdjęcia naprawdę motywują!

2023-06-19 23:05

Magdalena Narożna to nie tylko jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo, ale także osobowość medialna i celebrytka, która ochoczo dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego. Ostatnio zdobyła się na odważny post, w którym porównała swoją sylwetkę sprzed 6 miesięcy z tą aktualną. Internauci jak zawsze “nie zawiedli”.

Magda Narożna przeszła na naszych oczach niemałą przemianę i nie mamy tu na myśli wyłącznie eksperymentów ze stylówkami i fryzurą (choć ikonicznego irokeza zawsze będziemy nosić w sercu). Wokalistka Pięknych i Młodych znacząco zmieniła swoją sylwetkę, co przez ostatnie tygodnie było szeroko komentowane w mediach. Zmiany były widoczne gołym okiem, ale dopiero jak piosenkarka zestawiła ze sobą zdjęcia PRZED i PO, widać naprawdę imponującą różnicę.

CZYTAJ TAKŻE: “Jes Jes Gut Gut” Roxaok nie spełnił oczekiwań? “Szkoda, że…”

Magda Narożna PRZED i PO. Te zdjęcia naprawdę motywują, ale internauci mają oczywiście swoje “ale”

Gwiazda disco polo od początku swojej przygody z osiąganiem upragnionej sylwetki podkreślała, że nie jest zwolenniczką drakońskich diet i wszelkiej maści wyrzeczeń sięgających patologicznych wręcz rozmiarów. Teraz w najnowszym wpisie ponownie poruszyła ten temat – podkreśliła, jak ważne są regularne badania, nawadnianie się i zdrowe odżywianie. Odstawienie produktów wysoko przetworzonych i postawienie na aktywność fizyczną są kluczem do sukcesu, a Magda Narożna jest tego chodzącym przykładem.

Zdjęcia, które wokalistka załączyła do posta zwróciły oczywiście uwagę internautów, ale nie tylko w tym dobrym sensie. Niektórym po pierwsze umknęło, iż autorka posta wielokrotnie powtarzała, iż chciała po prostu zadbać o swoje zdrowie, a schudnięcie było tutaj tylko pozytywnym skutkiem ubocznym. Po drugie – z jakiegoś powodu część internautów uznała, że wyrażanie własnych opinii na temat cudzego ciała i wyglądu jest czymś właściwym i pożądanym. Otóż moi drodzy – nie jest.

- Po lewej sto razy lepiej…

- Wcześniej było lepiej

- Dla mnie lepiej po lewej, bardziej kobieco i sexi

- Dla mnie byłaś bardziej kobieca i sexi wcześniej :)

- Jeśli mam być szczera to lepiej wyglądała Pani wcześniej teraz to tak jak by była Pani chora na coś. Twarz nieładnie się zmieniła tak trochę za chudo.

… czytamy w komentarzach, które NIGDY nie powinny były ujrzeć światła dziennego.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.