Magda Narożna i Krzysztof Romaniuk

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna szczerze o macierzyństwie. W PnŚ zdradziła plany życiowe

2022-02-02 15:03

To może być prawdziwa życiowa rewolucja! Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, jest gotowa na poważne zmiany w swoim życiu! Wyjawiła, że ma zamiar ponownie wyjść za mąż, a w planach ma także kolejne dziecko!

Magda Narożna to wokalistka disco-polowego zespołu Piękni i Młodzi, założonego w 2012 roku. Wcześniej występowała w nim razem z byłym mężem Dawidem Narożnym. Ani małżeństwo ani współpraca w zespole nie przetrwały jednak próby czasu. Niedługo po rozwodzie kobieta związała się z Krzysztofem Romaniukiem i to właśnie z nim planuje wspólną przyszłość. W "Pytaniu na Śniadanie" wyznała, że chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu.

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Magda Narożna: Jestem gotowa na ślub i chcę mieć kolejne dziecko!

Wiadomo, że para jest już zaręczona, i jak szczerze wyznała Magda Narożna jest także gotowa na ślub. Narożna zdradziła, że nie ma jeszcze z narzeczonym zaplanowanej daty ślubu. Oprócz wyjawienia marzenia o tym by ponownie stanąć na ślubnym kobiercu, Magda Narożna pochwaliła się także chęcią powiększenia rodziny.

Przypomnijmy, Magda Narożna ma córkę Gabrysię z pierwszego małżeństwa z Dawidem Narożnym. Jej obecny partner Krzysztof Romaniuk również wychowuje córkę z pierwszego związku. Wokalistka otwarcie przyznała w "Pytaniu na Śniadanie", że marzy im się syn. “Nie mówię nie. Krzysiek bardzo chciałby mieć syna, ja zresztą też. Ja mam córeczkę, Krzysio ma córeczkę. Jeżeli Bóg da, to będzie” - wyznała szczerze.

Mamy ogromną nadzieję, że wszystkie plany zakochanych się spełnią. Życzymy dużo miłości!