Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

Celebryci

Magda Narożna wrzuciła zdjęcie z córką. Internauci nie mają wątpliwości: „czysty Dawid”

2023-05-15 17:24

Magdalena Narożna słynie z tego, że chętnie dzieli się z fanami kulisami z życia codziennego. Tym razem wrzuciła urocze zdjęcie z córką, które okraszyła jeszcze bardziej uroczym podpisem.

Magda Narożna i Dawid Narożny to współzałożyciele disco polowego zespołu Piękni Młodzi. Drogi muzyków rozeszły się jednak przed kilkoma laty, zarówno na stopie zawodowej, jak i prywatnej. Obecnie oboje działają w formacjach posługujących się nazwą Piękni i Młodzi, jednak są to dwa zupełnie oddzielne muzyczne twory.

Poza szeregiem wspólnych hitów, Narożni doczekali się również córki Gabrieli, która na co dzień stroni od pokazywania się w social mediach. Dlatego właśnie wspólne zdjęcie z matką wywołało na Instagramie takie poruszenie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

Magda Narożna wrzuciła zdjęcie z córką. Internauci nie mają wątpliwości: „czysty Dawid”

Na instagramowym profilu Magdy Narożnej ukazał się pakiet dwóch zdjęć z córką, okraszony przeuroczym i pełnym czułości podpisem:

Moja największa duma i za razem sukces życiowy ❤️ niedawno była taka malutka 👩‍🍼za chwile mnie przerośnie 🫣 #kocham ❤️ życzymy Wam pełnej uśmiechu niedzieli 😘.

Choć obie panie są obrane w ten sam sposób, a fizyczne podobieństwo widoczne jest na pierwszy rzut oka, internauci są raczej zgodni: Gabriela jest niezwykle podobna do ojca.

- Gabi bardzo podobna do taty

- Ale podobna do Dawida

- Córcia czysty Dawid

- Ale podobna do taty

… czytamy z komentarzach.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.