Magda Narożna zmieniła się nie do poznania. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi porównana do Lady Gagi

2023-02-06 18:25 AM.
Magda Narożna zmieniła się nie do poznania. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi porównana do Lady Gagi
Autor: Instagram/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi)

Magda Narożna pokazała kolejne zdjęcie z planu nowego teledysku. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi prawie siebie nie przypomina. Fan porównał ją do Lady Gagi. A czy muzycznie będzie podobnie?

Magda Narożna już jakiś czas temu zapowiadała nowość zespołu Piękni i Młodzi. Wtedy, ubrana w prześwitującą czarną suknię, która podkreślała jej figurę zaznaczyła, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Teraz wokalistka pokazała kolejne zdjęcie i dodała trochę informacji o zbliżającej się premierze.

Tak wygląda Magda Narożna. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ma dla fanów „Czułe słowa”

Magda Narożna pokazała w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje w krótkiej, obcisłej sukience z motywem zebry. Zamiast długich blond włosów, czy charakterystycznego irokeza, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ma krótką grzywkę i włosy sięgające brody. To charakteryzacja do najnowszego teledysku zespołu. „Czułe słowa” zadebiutują w sieci jeszcze w lutym tego roku. Jednak piosenkarka nie zdradza, czy utwór będzie w stylu klasycznego disco polo, czy może bardziej dance lub pop.

- Montaż Naszego najnowszego teledysku jest już na ostatniej prostej, także w przyszłym tygodniu PREMIERA. My sami już nie możemy się doczekać. Jakość to chyba najlepsze słowo które opisuje nadchodzący singiel pt. „Czułe Słowa”- napisała Magda Narożna na Instagramie.

Fani są zachwyceni zarówno wiadomością o nadchodzącej premierze, jak i stylizacją Magdy Narożnej.

ZOBACZ TEŻ: Karol Zawrotniak spełnił marzenie fanów. Zespół Defis wraca do przeszłości i szykuje petardę, którą odpali lad dzień

- Madziu ale jesteś podobna do Lady Gagi na tym zdjęciu.

- Nie mogę się doczekać, podoba mi się w jakim kierunku się rozwijacie. Dołączam do grona waszych fanów.

- O wow. Już nie mogę się doczekać - komentują internauci.

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany