Magda Narożna znów to zrobiła. Czym tym razem oczarowała internautów?

Naczelna wokalistka disco polo znów zachwyciła swoich fanów. Wszystko za sprawą kolejnej metamorfozy.

Magda Narożna znów to zrobiła. Czym tym razem oczarowała internautów?
Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim/ Archiwum prywatne Magda Narożna znów to zrobiła. Czym tym razem oczarowała internautów?

Magda Narożna wielokrotnie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Jakiś czas temu ikonicznego irokeza zastąpiła burzą loków, a na eventach pojawiała się w rozmaitych stylizacjach (jak chociażby słynny różowy garnitur, który rozpalił social media do czerwoności). Tym razem postawiła jednak na klasykę, z którą zdecydowanie jej do twarzy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem. „Krzywdząc innych krzywdzisz siebie”

Magda Narożna znów oczarowała internautów

Jak to mówią – ładnemu we wszystkim ładnie. Wokalistka Pięknych i Młodych jest tego doskonałym przykładem. Magdalena Narożna błyszczy zarówno w odważnych, czasem wręcz eksperymentalnych stylizacjach, jak i klasycznej czerni. Na ostatnim koncercie w klubie Explosion pojawiła się w eleganckim kombinezonie, doskonale podkreślającym jej kobiece kształty. Sama piosenkarka chwaliła się zresztą ostatnio, że bardzo dba o swoje zdrowie i sylwetkę.

Fani nie kryli zachwytu jej najnowsza metamorfozą i zalali piosenkarkę falą komplementów.

Bosko wyglądasz Madziu pozdrawiam

Pięknie Pani Madziu 😍 🔥

Pani Magdo super wygląd 😍

Ale jesteś zgrabna I seksi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ
Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!