Magda Niewińska & Czikas – „Nie będę Julią” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk

Magda Niewińska & Czikas – „Nie będę Julią” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-07-21 18:54

Magda Niewińska zaprosiła do współpracy dwie utalentowane wokalistki Gosię i Agatę czyli Czikas. Dziewczyny nagrały piosenkę pod tytułem „Nie będę Julią”. Kawałek lada dzień trafi do sieci. Wcześniej będzie można go posłuchać tylko w VOX FM!

Magda Niewińska znana jest fanom muzyki tanecznej z takich utworów, jak „Świruska”, „Lazurowe oczy” czy „Pijmy zdrowie”. Wokalistka ma na koncie wspólne kawałki m. in. z Adamem Chrolą. Teraz piosenkarka zaprosiła do współpracy Agatę i Gosię. Pod szyldem Magda Niewińska & Czikas nagrały piosenkę „Nie będę Julią” – jak zaznacza wokalistka – „nadciąga babski huragan”.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk zarabia najwięcej. Ile za koncert dostają gwiazdy disco polo?

W końcu mogę ciut napisać o piosence niespodziance . Zaprosiliśmy razem z Wydawnictwem Muzycznym Folk z którym jestem związana już 15 lat dwie wokalistki Gosię i Agatę . Nagrałyśmy wspólnie bardzo taneczny kawałek  - napisała Magda Niewińska na Facebooku.

Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Magda Niewińska & Czikas – „Nie będę Julią” przedpremierowo tylko w VOX FM już dziś tj. 21 lipca, po 20:15. Magda zaprasza na spotkanie w VOX FM w filmie poniżej!

Raport z anteny 21.07, godz.10