gwiazdy

Magdalena Kajra Kajrowicz dodała wzruszający wpis o synu. "My sun"

2023-10-19 13:51

Magdalena Kajra Kajrowicz to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Piosenkarka wraz z mężem Sławomirem stworzyła mnóstwo hitów. Niewiele osób jednak wie, że oprócz śpiewania Kajra zajmuje się wychowaniem syna. Ostatnio dodała do sieci poruszający wpis na jego temat. Jest naprawdę uroczy!

Magdalena Kajra Kajrowicz wzruszająco o synu

Żona Sławomira w ostatnim czasie coraz mocniej udziela się w sieci i coraz więcej ujawnia. Magdalena Kajra Kajrowicz to piosenkarka, o której słyszała chyba cała Polska. Spora część rodaków obserwuje też jej poczynania na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 118 tys. obserwujących. Ci mogą oglądać zdjęcia i nagrania z planów teledysków, a także programów telewizyjnych (m.in. "Tak to leciało"). Czasem piosenkarka zabiera też swoich miłośników do świata swojej prywatności. Sporo osób zastanawia się, czy Magdalena Kajra Kajrowicz ma dzieci. Odpowiedź brzmi - tak. I choć do tej pory Kajra raczej nie wspominała zbyt wiele o swoim synu, to ostatnio coraz częściej robi wyjątek. Jakiś czas temu mogliśmy np. zobaczyć wyjątkowe zdjęcie, które gwiazda wrzuciła na swojego Instagrama. Widzimy na nim chłopca na tle pięknego widoku. Teraz wokalistka znów podzieliła się cudownym wpisem dotyczącym syna.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Magdalena Kajra Kajrowicz zachwyca się synem

Kajra wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że prywatność jest dla niej niezwykle ważna. Jednak ostatnio nieco więcej ujawnia nam na temat swojego syna. I wcale nas to nie dziwi, gdyż są to piękne momenty. Magdalena Kajra Kajrowicz udostępniła na swoim Instagramie nową rolkę. Jak się okazuje - nagrywał ją z nią jej syn. Gwiazda nie kryła podziwu dla talentu swojej pociechy - jak napisała: Kiedy Synek potrafi skamerować rolkę lepszą od Ciebie 🥰. Na tym jednak nie koniec. Kajra w opisie zamieszczonym do filmu napisała też mnóstwo wzruszających slów.

To cudowne widzieć jak Dzieci dorastają, mają swój punkt widzenia - zupełnie rożny od ciebie i jak uczy to pokory i cierpliwości. Byle Im nie przeszkadzać - nie wkładać w swoje ramy - tylko pomagać empatycznie się rozwijać - to uzdrowią świat. My hope my sun my son 🥰

- czytamy we wpisie wokalistki.

Jak widać Magdalena Kajra Kajrowicz to mama na medal, która naprawdę mocno kocha swojego syna. Życzymy im, jak najwięcej radosnych i wspólnych chwil.