Tak wyglądała kiedyś Magdalena Kajra Kajrowicz! Przeszła niezłą przemianę

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Magdalena Kajra Kajrowicz podzieliła się tym widokiem z fanami. Serce rozpada się na kawałki

2023-11-03 15:06

Magdalena Kajra Kajrowicz (przez niektórych nazywana po prostu żoną Sławomira) wrzuciła ostatnio do sieci poruszające zdjęcie. Piosenkarka przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że czasami dzieli się z nimi ważnymi chwilami z życia prywatnego. Tak było i w tym przypadku. Jednak ta fotografia ma szczególne znaczenie.

Magdalena Kajra Kajrowicz wrzuciła wzruszające zdjęcie

Sławomir i Kajra od lat zachwycają publiczność swoimi numerami i występami w programach telewizyjnych. Para przyzwyczaiła nas do tego, że wie czym jest dobra zabawa i z łatwością potrafi wywołać uśmiech na twarzach swoich fanów. Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała stworzyli m.in. hitowy kawałek "Miłość w Zakopanem", który w sieci obejrzano już ponad ćwierć miliarda razy! Gwiazdy regularnie można też oglądać w programie "Tak to leciało!". Jednak ich życie nie kręci się tylko wokół rozrywki i bawienia innych osób. Gdy głębiej zajrzy się w życie Kajry i uważnie śledzi publikowane przez nią relacje - można dojść do wniosku, że mamy do czynienia z kobietą, która nie wstydzi się swojej wrażliwości. Jakiś czas temu Magdalena Kajrowicz pokazywała np. fanom, jak spędza czas w rodzinnym gronie. Tym razem przy okazji 1 listopada postanowiła podzielić się niezwykle ważnym wspomnieniem z jej życia. To zdjęcie chwyta za serce.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Magdalena Kajra Kajrowicz - ojciec

Żona Sławomira niezbyt często dzieli się swoją prywatnością. Magdalena Kajrowicz i piosenkarz rock polo dość mocno ukrywają np. tożsamość ich syna i nie mówią o nim zbyt wylewnie w wywiadach. Kajra nie emanuje też szczególnie pozostałą częścią swojej rodziny. Ostatnio z okazji dnia Wszystkich Świętych postanowiła zrobić jednak wyjątek. Piosenkarka wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcie, które wyjątkowo mocno chwyta za serce. Przedstawia ono bowiem nagrobek ojca wokalistki, na którym znajduje się dziecięca dłoń. Wszystko dopełnia piosenka Zbigniewa Wodeckiego - Dobranoc, dobranoc. To musiało być z pewnością niezwykle ważne i niełatwe wspomnienie dla Kajry. Jej tata odszedł bowiem w 2016 roku, kiedy gwiazda była w szóstym miesiącu ciąży.