Sławomir i Kajra nieźle zarobili! Nie uwierzysz, ile mają na swoim koncie

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Magdalena Kajra Kajrowicz pokazała prawdziwe kulisy telewizji. Żona Sławomira musi się mocno poświęcić!

2023-11-07 15:46

Praca w telewizji to wyłącznie sława, rozdawanie autografów i zarabianie dużych pieniędzy? Okazuje się, że niekoniecznie. Ostatnio prawdziwymi kulisami showbiznesu z fanami postanowiła podzielić się żona Sławomira, Magdalena Kajra Kajrowicz. Zrobiła to w dość charakterystyczny dla siebie sposób. Co pokazała?

Magdalena Kajra Kajrowicz odsłoniła sekrety telewizji

Wielu osobom wydaje się, że bycie gwiazdą, to tylko uśmiechanie się ładnie do kamery i zarabianie za to dużych pieniędzy. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. Często nagrania programów telewizyjnych trwają np. wiele godzin i zaczynają się bardzo wcześnie. To jednak nie jedyne bolączki osób, które prowadzą wielkie telewizyjne show. Ostatnio tajnikami pracy przy jednym z programów postanowiła podzielić się Magdalena Kajra Kajrowicz. Wokalistka, która wraz ze Sławomirem tworzy nie tylko małżeństwo, ale i fenomenalny sceniczny duet, który ma na swoim koncie m.in. numer "Miłość w Zakopanem", prowadzi także program "Tak to leciało!". I choć w telewizji Kajra zawsze jest pięknie ubrana, umalowana i uśmiechnięta, to okazuje się, że nie jest to taka łatwa robota.

Sławomir i Kajra o teledysku do utworu „Andrzej”

Magdalena Kajra Kajrowicz nie ma lekko przy produkcji TVP

Nagrywanie programu telewizyjnego to często wiele godzin spędzonych na planie, przebiórki i stroje oraz makijaż, które nie zawsze są komfortowe dla gwiazd. Makijaż telewizyjny różni się bowiem od takiego, który stosuje się na co dzień. Często gwiazdy muszą też nosić specjalne ubrania (bo nie wystąpią przecież w wielkim show w dresach i w trampkach). Takim spostrzeżeniem z fanami na swoim Instagramie podzieliła się ostatnio Kajra. Ta z pomocą jednej koleżanek z planu zaprezentowała szpilki, w których miała przez kilka godzin prowadzić telewizyjne show. Te były niezwykle ciasne. Nie dziwi zatem, że Kajra zanim pojawiła się przed kamerami, to za kulisami chodziła w zielonych kapciuszkach. I choć strój nie należał do najwygodniejszych, to Kajrze dopisywało poczucie humoru i nie brakowało jej uśmiechu! Tego życzymy jej najwięcej. I wygodniejszych butów...