Magdalena Narożna pokazała się z młodym przystojniakiem. Kim jest Paweł?

i

Autor: instagram.com/madzia_pim

disco polo

Magdalena Narożna pokazała się z młodym przystojniakiem. Kim jest Paweł?

2023-10-30 22:52

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ostatnio coraz częściej pokazuje się w sieci z młodym, przystojnym Pawłem. Na jej relacjach można oglądać m.in. jak ta dwójka je ze sobą w restauracjach, a nawet konsumuje wspólnie śniadania. Kim jest tajemniczy Paweł i co łączy go ze znaną wokalistką disco polo?

Magdalena Narożna z tajemniczym przystojniakiem

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi to dla większości fanów disco polo jedna z najpopularniejszych wokalistek tego gatunku. Choć sama Magda w dość wyraźny sposób ostatnio się od niego odcięła. Piosenkarka kojarzona jest m.in. z takimi hitami, jak "Niewiara", "Ona jest taka cudowna" czy "Czułe słowa". Ostatnio podbiła też serca słuchaczy numerem "Drama". Popularna gwiazda udziela się jednak nie tylko muzycznie. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie obserwuje ją kilkaset tysięcy fanek i fanów, a Magda chętnie dzieli się z nimi swoim życiem. Pokazuje m.in., jak spędza czas na koncertach, dba o swoją formę, a także troszczy się o swoją córkę. Coraz częściej wokalistkę można też jednak oglądać w towarzystwie przystojnego Pawła. Wielu fanów zastanawiało się, czy to jej partner. Wiemy, jaka jest prawda.

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna przyjaźni się z Pawłem Góralem

Tajemniczy przystojniak w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na relacjach Magdy w sieci. Możemy oglądać np. jak ta dwójka je razem posiłki, a także spędza wolny czas. Nic zatem dziwnego, że część z fanów zaczęła zastanawiać się, czy Paweł jest dla Magdy kimś więcej. Okazuje się, że i tak i nie. W błędzie są bowiem ci, którzy myślą, że Magdalena Narożna i Paweł są parą. Paweł Góral (bo tak nazywa się przystojny brunet) to przyjaciel Magdy. Mężczyzna zawodowo zajmuje się aktorstwem, a kilka lat temu mogliśmy go oglądać w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dodajmy, że sama wokalistka Pięknych i Młodych też brała w nim udział. Co w takim razie z miłością w życiu Magdaleny Narożnej? Ta, jak zdradziła jakiś czas temu - nadal jest. Jednak w kwestiach miłosnych Magda stawia nie na Pawła, a na jej Krzysia. Parze życzymy dużo szczęścia!