Mała Ania z Warsaw Shore podzieliła się radosną nowiną. Jej fani są zachwyceni

i

Autor: Screenshot Instagram/ malaa_official Mała Ania z Warsaw Shore podzieliła się radosną nowiną. Jej fani są zachwyceni

Celebryci

Mała Ania z Warsaw Shore podzieliła się radosną nowiną. Jej fani są zachwyceni

2024-03-28 23:52

Ania Sowińska, znana powszechnie jako Mała Ania, zasłynęła udziałem w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore, gdzie imprezowała przez kilka sezonów, by ostatecznie ustatkować się i założyć rodzinę. Jej poczynania wciąż śledzi wielu internautów, a teraz celebrytka przekazała im radosne wieści.

Mała Ania była jedną z pierwszych uczestniczek Warsaw Shore. W 2013 roku była młodziutką i lubiącą dobrą zabawę dziewczyną, która rozgościła się na antenie MTV Polska na dobrych kilka lat. W przeciwieństwie jednak do wielu kolegów i koleżanek z programu, ostatecznie porzuciła imprezowy tryb życia i zmieniła swoje życie o 180 stopni. Wyszła za mąż za Artura Sowińskiego, byłego mistrza KSW w wadze piórkowej, a w 2022 roku na świat przyszedł ich syn Natan. Teraz okazało się zaś, że chłopiec wkrótce doczeka się rodzeństwa.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Ola wywołała poruszenie wśród widzów. TYM miała pokazać, jaka jest naprawdę

Mała Ania z Warsaw Shore jest w ciąży

Na instagramowym profilu Małej Ani pojawił się filmik, na którym celebrytka wraz z mężem czeka na wynik testu ciążowego. Gdy okazuje się, że wynik jest pozytywny, nie posiadają się z radości, ale… szybko okazuje się, że ta euforia jest tylko udawana – Ania wstaje bowiem nagle i pokazuje przed kamerą duży brzuszek ciążowy. Fani Małej Ani docenili pomysłowość i poczucie humoru swojej idolki, a w komentarzach pojawiły się pełne ciepła słowa gratulacji.

- Ania te Twoje przerażenie na końcu filmiku takie prawdziwe jak byś się tego kompletnie nie spodziewała😂😂 mega wyszło

- Ale super 😍 gratulacje

- Gratuuuulaaacje !!!

- Aniu gratulacje ! Kilka dni temu, jak oglądałam Twoje story, pomyślałam, że w ciąży jesteś. ❤ rośnijcie zdrowo.

Warsaw Shore: jak dobrze pamiętasz pierwsze sezony?

Pytanie 1 z 6
O którego z chłopaków walczyły ze sobą Duża i Mała Ania?
VOX: torebkowe skarby