Mało kto wiedział o tym talencie Magdaleny Narożnej! Piosenkarka wyznała prawdę

i

Autor: instagram.com/madzia_pim

disco polo

Mało kto wiedział o tym talencie Magdaleny Narożnej! Piosenkarka wyznała prawdę

2023-11-10 12:22

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi nie raz udowodniła już, że potrafi nas nieźle zaskoczyć. Wokalistka, która kojarzyła się wszystkim raczej ze śpiewaniem, ostatnio coraz mocniej działa w social mediach. To tam zachęca swoje fanki do ruszenia się z kanapy i uprawiania sportu. Okazuje się, że to nie jej jedyne talenty.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała talent

Ta wokalistka zdecydowanie nie może narzekać na brak rozpoznawalności ze strony fanów. Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi od lat zachwyca nas swoim głosem i kawałkami, które zna cała Polska. Wielu fanów pokonuje dla niej setki kilometrów, by na żywo usłyszeć takie numery, jak "Niewiara", "Czułe słowa" czy "Drama". Koncerty to jednak nie jedyna aktywność Magdaleny Narożnej. Ta prężnie działa w sieci, gdzie obserwuje ją kilkaset tysięcy osób. To tam wokalistka pokazuje swoje życie prywatne, w tym chociażby, jak spędza wolny czas ze swoją córką Gabrysią. Ta ostatnio zaczęła ostatnio prężnie pomagać mamie przy wyprzedaży garderoby. Magdalena Narożna zachęca też swoich fanów do aktywności fizycznej, przekonując, że udało jej się schudnąć i każdy też może to zrobić. To jednak nie jedyne talenty popularnej wokalistki. Ostatnio piosenkarka Pięknych i Młodych pochwaliła się też innymi zdolnościami. Pozazdrościć może jej sama Magda Gessler.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Magdalena Narożna ma talent do gotowania!

Okazuje się, że Magdalena Narożna to prawdziwa perfekcyjna pani domu. Wokalistka nie tylko potrafi zadbać o to, żeby spiąć wszystkie domowe aktywności w jedną całość i zadbać zarówno o córkę, jak i o sprzątanie. Ostatnio gwiazda pochwaliła się, że całkiem nieźle idzie jej też gotowanie. Magda przygotowywała ostatnio gołąbki. I zdradziła przy tym, że jest na tyle dobrą kucharką, że nie musiała przy ich robieniu korzystać z jakiegoś szczegółowego przepisu. Piosenkarka wszystko doprawia bowiem na oko za pomocą swoich "magicznych rąk". Zachwycała się tym na jednej z relacji na jej Instagramie. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować! Zresztą Magdalena Narożna to nie jedyna wokalistka disco polo, która całkiem nieźle radzi sobie w kuchni.