Marcin i Klaudia odpali z Love Island. Wyspa miłości. Mama dziewczyny zostawiła wymowny komentarz

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Marcin i Klaudia odpadli z "Love Island. Wyspa miłości". Mama dziewczyny zostawiła wymowny komentarz

2023-09-15 13:50

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" ponownie dostarczył widzom emocji. Tym razem decyzją wyspiątek z programem pożegnali się Marcin i Klaudia G.. Najciekawszy był jednak komentarz mamy uczestniczki. Ta zamieściła w sieci szczere wyznanie na temat swojej córki. Co o niej sądzi i jak zareagowała?

Marcin i Klaudia G. pożegnali się z "Love Island"

Wyspa miłości przyzwyczaiła nas już do tego, że nie brakuje na niej emocjonalnych chwil. Tak było i tym razem, gdy w 10. odcinku 8. edycji "Love Island" z programem pożegnali się Marcin i Klaudia G. Wcześniej znaleźli się w szóstce zagrożonych osób, która decyzją widzów programu cieszyła się najmniejszą sympatią. Islanderzy w SMS-ie zostali poinformowani, że to oni wybiorą, która dwójka uczestników będzie musiała wrócić do domu. W Kręgu Ognia zdecydowali, że to właśnie Marcin i Klaudia G. opuszczą program. Fani nie pozostawili tego werdyktu w sieci bez odpowiedzi. Nie do końca zgodzili się oni z decyzją wyspiątek, sugerując, że z show powinni odpaść m.in. Arek i Weronika. Wśród wypowiedzi pojawił się również komentarz samej mamy Klaudii Gerlickiej. Co napisała?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Mama Klaudii z Love Island komentuje jej odpadnięcie

Mama Klaudii Gerlickiej pod postem informującym o opuszczeniu przez nią wyspy miłości nie kryła emocji. Joanna Gerlicka mocno pochwaliła swoją córkę i wskazała, że w programie bardzo dobrze się zaprezentowała. Choć nie ukrywała, że chciała już ponownie zobaczyć dziewczynę w domu.

Córeczko jesteś cudowna. Nie pasowałaś tam. Bardzo chciałam, żebyś już wracała. Pokazałaś wartości, których Cię nauczyliśmy. Nie potrzebujesz takich programów, znasz swoją wartość. Jesteś wspaniałym człowiekiem♥️♥️♥️

- czytamy w zamieszczonym komentarzu.

Ten najlepiej pokazuje, że mamie Klaudii mocno na niej zależy. I zdecydowanie jest dumna ze swojej córki. Teraz ponownie będą mogły się sobą cieszyć w domu. A przed pozostałymi uczestnikami "Love Island" kolejne dni emocjonującej przygody. Kolejny odcinek będzie można obejrzeć już dziś o 21:00 w TV4.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim