Marcin Miller i Marek Lemieszek walczą o serce tej samej kobiety. Fani są zachwyceni tą rywalizacją

2023-02-05 16:23 AM.
Marcin Miller i Marek Lemieszek walczą o serce tej samej kobiety. Fani są zachwyceni tą rywalizacją
Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Marcin Miller i Marek Lemieszek walczą o serce tej samej kobiety. Fani są zachwyceni tą rywalizacją

To się musiało tak skończyć. Marcin Miller i Marek Lemieszek zachwycili fanów. Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk do wspólnej piosenki zespołów News i Boys. W klipie do „Wszystko co mam” wokaliści disco polo walczą o względy tej samej kobiety. Utwór i wideo zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy.

„Wszystko co mam” to nowość disco polo, na którą fani czekali od ubiegłego roku. Wspólny kawałek zespołów Boys i News został ogłoszony już w grudniu 2022. Marcin Miller to legenda polskiej muzyki tanecznej. Razem z zespołem Boys jest na niej obecny od zawsze. Jednak wokalista nie ogranicza się tylko do jednego projektu. Ma na koncie kilka udanych duetów. m.in. z zespołem Bayer Full – „Szalona Blondynka” czy z Lili – „Ostatni bal”. Teraz legendarna grupa postawiła na współpracę z zespołem News. Grupa, której liderem jest Marek Lemieszek ma na koncie wiele hitów. Fani uwielbiają ich kawałki za teksty wpadające w ucho i muzykę „pod nóżkę". Utwory „Moja wybranka” czy „Laleczka” mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Radiowa premiera piosenki „Wszystko co mam” odbyła się w piątek 3 lutego w VOX FM. Teraz do sieci trafił teledysk.

Marcin Miller i Marek Lemieszek walczą o serce tej samej kobiety. Fani są zachwyceni tą rywalizacją

W teledysku do piosenki „Wszystko co mam” Marcin Miller i Marek Lemieszek są zakochani w tej samej kobiecie. Romantyczna miłość jest wkomponowana w taneczną piosenkę, co sprawia, że fani są zachwyceni nowością.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska na Fame MMA 17. Gwiazda disco polo zaskoczyła fanów swoim występem

- Wow. Wyszło obłędnie. Tekst, teledysk pasuje idealnie smutna historia, jednak w miłości tak bywa, któraś osoba musi być na drugim miejscu... Ważne, by osoba, na której nam zależy była szczęśliwa. Jest ogień, jest moc, będzie hit na karnawałową noc i o wiele wiele dłużej. Extra duet.

- Czekałem, czekałem i nareszcie jest!!! Jak zwykle najwyższy poziom!!!! Marku, Marcinie - dziękujemy!!

- Wspaniały duet. Głosy Panów niemalże identyczne. Piosenka bardzo ładna, nostalgiczna, pobudzająca do refleksji. Gratulacje - komentują internauci.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023
Nasi Partnerzy polecają