Marcin Miller

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Marcin Miller

Marcin Miller nagle odwołał koncerty! Co stało się z liderem grupy Boys?

2021-11-01 15:18

Marcin Miller i zespół Boys to weterani sceny disco polo. „Jesteś szalona” z repertuaru jednej z najstarszych grup muzyki tanecznej w Polsce zna niemal każdy. Na koncertach Boys’ów zawsze są tłumy, a Marcin Miller jest uważany przez fanów za króla sceny. Jednak ci, którzy chcieli bawić się razem z Marcinem na koncercie w minioną sobotę odeszli z kwitkiem. Gwiazdor nagle odwołał występy. Co się stało?

Marcin Miller odwołał koncerty zespołu Boys w Płocku i Włocławku – miały się odbyć w sobotę 30 października. Fanów zaniepokoił fakt, że dowiedzieli się o tym nagle. Zaczęli się zastanawiać co dzieje się z ich idolem. Artysta wyjaśnił, że odwołane koncerty odbędą się 20 listopada, a zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Jeśli chodzi o przyczynę zmian koncertowych – to jak podaje portal „Disco-polo.info” – Marcin Miller zmaga się z anginą. Wokalista disco polo jest pod opieką lekarza, ale zanim leki zaczną działać trzeba swoje odczekać. Marcinowi życzymy zdrowia, a w oczekiwaniu na koncerty zachęcamy do obejrzenia Pierwsza Zmiana Show z udziałem Marcina Millera – wideo TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Cmasutra w nocnym klubie i to po godzinach. Wiesz, co to oznacza?

Defis w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Fani czasem nie mają umiaru. Dzień po porodzie kobieta ze szpitala poprosiła mnie o zdjęcie. Tak się wkurzyłam! Bez przesady, nie fajnie jest kogoś prosić o zdjęcie, w tak intymnej sytuacji. Kim jestem?