Marcin Siegieńczuk w biograficznym kawałku. „Całe życie z wariatami” to piosenka z życia wzięta

2022-01-31 17:57
Marcin Siegieńczuk -  „Całe życie z wariatami” . To piosenka z życia wzięta
Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Marcin Siegieńczuk - „Całe życie z wariatami” . To piosenka z życia wzięta

Marcin Siegieńczuk zaskoczył fanów piosenką pod tytułem „Całe życie z wariatami”. Najnowszy kawałek byłego wokalisty zespołu Toples opowiada historie z życia wzięte. Tekst o ludziach pozytywnie zakręconych w połączeniu z klubową muzyką zachwycił internautów.

„Całe życie z wariatami” to najnowszy utwór Macieja Siegieńczuka. Wokalista znany fanom disco polo z takich piosenek, jak m.in. „Ciało do ciała” czy „Sąsiadka” tym razem nagrał kawałek utrzymany w klubowym klimacie czym zaskoczył wiernych fanów. Piosenki można było posłuchać jeszcze przed premierą w VOX FM. Teraz utwór wraz z teledyskiem trafił do sieci. Wokalista wyjaśnił, że to kawałek, który napisało życie. „Traktując życie jako przygodę, w której uczestniczymy spotykając na swojej drodze różnych ludzi z różnymi przypadłościami, temperamentami oraz osobowościami możemy dojść do wniosku, iż większość naszego żywota spędzamy z ludźmi, których śmiało wypadałoby określić „ pozytywni wariaci” (przynajmniej tak się dzieje w mojej życiowej przygodzie)” - napisał Marcin Siegieńczuk w serwisie YouTube i dodał - „Ten utwór jest wycinkiem około trzyminutowego opowiadania, którego treść zrozumieją właśnie tylko ci, o których wspomniałem w poprzednim zdaniu. Bawcie się dobrze przy „Całe życie z wariatami” i korzystajcie ze swojej obecności na tym świecie”.

Fani są zachwyceni pozytywnym przekazem tekstu oraz wokalem i muzyką stworzoną przez Macieja Siegieńczuka.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk i jej zespół sekundy od tragedii. Zespół miał wypadek w drodze na koncert

- Piosenka na czasie. Bo ja mam całe życie z wariatami.

- Grubo albo wcale... Marcin wybrał to pierwsze i ...wybór ten to strzał w dziesiątkę! Aż się boję nadchodzących remixow... czy ten utwór w ogule da się zremiksowac? Dla naszych zdolnych DJ nie ma raczej rzeczy niemożliwych. Marcin nigdy nie zawodzi i zawsze zaskakuje, lecz takiej imprezy się nie spodziewałem. Brawo dla Ciebie Mistrzu - komentują internauci.

Nasi Partnerzy polecają