telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał mamę! Są, jak dwie krople wody

2024-06-12 7:02

Mariusz Kozak już od kilku lat występuje w popularnym programie Gogglebox. Przed telewizorem. Od początku na ekranie pojawia się w towarzystwie swojego byłego partnera Jacka Szawioły. Nie każdy wie jednak, jak wygląda mama popularnego komentatora programów telewizyjnych. Okazuje się, że jest niezwykle podobna do syna!

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem z mamą

Tego bohatera Gogglebox. Przed telewizorem znają doskonale wszyscy fani formatu! Mariusz Kozak to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych uczestników show TTV. I nic zresztą dziwnego, ponieważ pojawia się w nim od pierwszych sezonów. Bohater na kanapie zasiada ze swoim byłym partnerem, którym jest Jacek Szawioła (to jednak wkrótce się zmieni). Panowie często w dość odważny i dosadny sposób komentują oglądane przez siebie produkcje. Być może właśnie za to kochają ich widzowie. Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem pokazuje się jednak nie tylko w telewizji, ale i w sieci. Regularnie dodaje posty i relacje na swojego Instagrama. Prowadzi też profile na Tiktoku. Na jednym z nich opowiada ciekawostki o Warszawie, co zainteresowało wiele osób. Jego życie też jest jednak ciekawe. Niedawno bohater Gogglebox. Przed telewizorem zaprezentował w sieci swoją mamę. Są niezwykle podobni!

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Mama Mariusza Kozaka z Gogglebox. Przed telewizorem

Mariusz Kozak z programu Gogglebox. Przed telewizorem nie ma przed swoimi obserwatorami większych tajemnic. Bohater popularnej produkcji TTV w sieci regularnie pokazuje swoje życie, partnera, a także sposoby spędzania wolnego czasu. Dzieli się swoimi przemyśleniami, ale i contentem, z którego można się czegoś dowiedzieć. Czujni obserwatorzy mogą też jednak poznać jego rodzinę. Co jakiś czas Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem na Instagramie pojawia się bowiem w towarzystwie mamy. Mariola KozakMariusz Kozak są, jak dwie krople wody! Nie tylko mają podobny sposób ekspresji, ale i są do siebie niezwykle podobni. Jak bardzo? Zobaczcie sami na poniższej fotce! Podobieństwo bije po oczach!