telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem ma nietypową pasję. Nie każdy może to robić!

2024-05-15 11:48

Widzowie telewizji TTV z pewnością znają doskonale program Gogglebox. Przed telewizorem. To ta produkcja regularnie dostarcza im dużo śmiechu, ale i pozwala się odprężyć. Jedną z najpopularniejszych postaci w tym programie jest Mariusz Kozak. Ten skrywa sekrety, o których nie wszyscy wiedzą. To m.in. nietypowa pasja.

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem - tym zajmuje się na co dzień

Widzowie TTV doskonale znają program Gogglebox. Przed telewizorem. To w nim ich ulubieni bohaterowie komentują w zabawny sposób programy i seriale telewizyjne. I muszą robić to naprawdę dobrze, bo sam format utrzymuje się w ramówce już od blisko dekady. To z pewnością za sprawą charakterystycznych i zabawnych uczestników, których w Gogglebox. Przed telewizorem nie brakuje. Widzowie TTV szczególnie dobrze znają m.in. Sylwię Bombę, Izabelę Zeiske czy Mateusza "BigBoya" Borkowskiego. Ci występują bowiem w Gogglebox. Przed telewizorem od pierwszego sezonu. Jednak sporą popularnością cieszy się również Mariusz Kozak, który do rodziny TTV dołączył nieco później. Ten regularnie komentuje produkcje ze swoim byłym partnerem, którym jest Jacek Szawioła. Jednak okazuje się, że Mariusz nie mówi w programie o wszystkim.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem to miłośnik Warszawy?

Widzowie Gogglebox. Przed telewizorem znają Mariusza Kozaka jako bohatera, który w programie nie gryzie się w język i często dość mocno potrafi skomentować programy telewizyjne i ich uczestników. Okazuje się jednak, że wiele ciekawych informacji skrywa też jego życie prywatne. Jakiś czas temu Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem opowiedział o tym, czym zajmował się zanim trafił do programu. A ostatnio postanowił dzielić się z internautami swoją pasją - opowiadaniem o Warszawie. Regularnie zamieszcza w sieci filmiki z różnymi ciekawostkami o stolicy, a niektóre z nich są naprawdę wyszukane. Uczestnik Gogglebox. Przed telewizorem pokazuje bowiem np. budynki, które są związane z telewizyjnymi serialami. Wiedzy może mu pozazdrościć niejedna osoba!