Masters – „Wieczór puka do drzwi”. Klubowa nowość podbija sieć

2022-01-06 13:13 AM.
 Masters – „Wieczór puka do drzwi”. Klubowa nowość podbija sieć
Autor: YouTube.com/Masters Masters – „Wieczór puka do drzwi”. Klubowa nowość podbija sieć

„Wieczór puka do drzwi” to najnowsza piosenka zespołu Matsers. Kawałek zdecydowanie odbiega od klasycznego disco polo, jak w przypadku wielkiego hitu tej formacji - „Żono moja”. Paweł Jasionowski zrobił klubowy utwór, który podbija sieć.

Zespół Masters od pewnego czasu eksperymentuje z brzemieniem. Klasyczne disco polo już od dawna przestało wystarczać Pawłowi Jasionowskiemu. Lider grupy romansuje z muzyką dance (np. „Nocy Mało”) czy biesiadną, jak w przypadku „Polej, bracie polej” nagranym z Racisovą. Tym razem Masters postawił na klubowe dźwięki, które, jak piszą fani, zachwycają i porywają do tańca. Niektórzy uważają, że to najlepszy utwór w wykonaniu Pawła Jasionowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

- Kapitalny bicik, fantastyczna całość.

- Fajna piosenka, lepsza nawet od innych. Super.

- Wow podoba mi się takie połączenie muzyczne, w końcu nie czuć typowego disco polo - komentują internauci.

Utwór „Wieczór puka do drzwi” już chwilę po premierze zyskał mnóstwo pozytywnych komentarzy na YouTube. Jeszcze przed premierą, najnowszego kawałka zespołu Masters można było posłuchać w VOX FM – 4 stycznia 2022.

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Jacek Jelonek jest...