disco polo

Miało być romantycznie, wyszło dramatycznie. Danuta Martyniuk już nigdy nie wróci do Paryża

2023-10-23 14:56

To miał być wyjątkowy czas w życiu Danuty Martyniuk. Żona znanego piosenkarza disco polo pojechała z nim do Francji, żeby spędzić kilka radosnych chwil poza granicami Polski. I choć zasadniczo może i nie było najgorzej, to żona Zenka Martyniuka zdecydowała, że do Paryża już nigdy więcej nie wróci. Dlaczego?

Danuta Martyniuk rozczarowana Paryżem

Zenka Martyniuka nikomu nie trzeba przedstawiać. Tego gwiazdora zna chyba każdy w naszym kraju. Piosenkarz wylansował hity "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los", dzięki czemu nie narzeka na brak propozycji koncertowych. Regularnie pojawia się na różnych występach telewizyjnych, w tym m.in. na imprezach sylwestrowych. To skrytykowała ostatnio reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" Maria Sadowska. Jednak z rodziny Martyniuków znany jest nie tylko Zenek. Głośno (zazwyczaj negatywnie) bywa też o synu piosenkarza, Danielu. Pociecha wzięła ślub, o którym nie powiedziała swoim rodzicom. To jednak nie jedyny smutny moment w życiu Martyniuków seniorów. Ostatnio chwile grozy podczas pobytu w Paryżu przeżyła żona Zenka - Danuta. Z czym we Francji musiała się zmagać wybranka króla disco polo?

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk i jej tragiczne chwile w Paryżu

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta pojechali ostatnio do Paryża, by dać koncert dla znajdującej się tam Polonii. Sam koncert, jak wynika z relacji Martyniukowej przebiegł znakomicie, a zgromadzeni fani bardzo dobrze się bawili. Gorzej jednak było już podczas samego pobytu w mieście i jego zwiedzania. Danuta Martyniuk serwisowi ShowNews.pl zdradziła, że w mieście były tłumy ludzi, trzeba było pilnować torebek i biżuterii. Zdaniem żony piosenkarza "emigranci wiadomego pochodzenia" kradną, a w dodatku podczas wycieczki przeżyła alerty bombowe w Luwrze i w Wersalu. Na każdym kroku Martyniukowie widzieli też policję i wojsko z karabinami. Żona lidera zespołu Akcent zarzeka się, że już nigdy więcej nie pojedzie do Paryża. Męża jednak na taką wyprawę puści, więc fani we Francji mogą odetchnąć z ulgą.