Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego! Muzyk pokazał rodzinne zdjęcie

2021-04-29 17:23 es
Michał Wiśniewski
Autor: WBF Michał Wiśniewski napisał piosenkę o Kaczyńskim

Michał Wiśniewski ma za sobą burzliwą historię miłosną. Muzyk niedawno wziął piąty ślub. W międzyczasie doczekał się sporej gromadki dzieci. Choć mają inne matki - tworzą zgraną drużynę. Na swoim Instagramie Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie dzieci podczas rodzinnego układania klocków. Ależ one wyrosły!

Michał Wiśniewski zdobył ogromną sławę dzięki zespołowi ich troje. Jednak równie wielkim zainteresowaniem, co jego muzyka, cieszyło się życie prywatne wokalisty. Wiśnia był jedną z pierwszych osób w Polsce, która doczekała się własnego reality show. "Jestem jaki jestem" pokazywał kulisy jego życia z Mandaryną.

Tancerka była jego drugą żoną. Podczas trwającego 4 lata małżeństwa para doczekała się dwójki dzieci - Fabienne iXaviera.

Kolejna żoną Michała Wiśniewskiego została w 2006 roku Anna Świątczak. Z wokalistką Wiśnia także ma dwójkę dzieci - Vivienne i Etiennette.

Niedawno Michał Wiśniewski doczekał się narodzin piątego dziecka. Falco Amadeus to owoc jego małżeństwa z obecną żoną, Polą Wiśniewską.

Wszyscy razem tworzą piękna, współczesną rodzinę. Sami zobaczcie!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego

Można by pomyśleć, że skoro dzieci mają inne matki, ich relacje nie są najlepsza. Nie w tym przypadku! Z Instagramowych relacji wynika, że dzieci Michała Wiśniewskiego tworzą zgraną paczkę.

Dumny tata pokazał na swoim profilu, jak razem spędzają czas. Michał Wiśniewski, Vivienne, Fabienne i Xavier spotkali się na rodzinne układanie klocków.

Trudno uwierzyć, jak ten czas leci. Dzieci Michała Wiśniewskiego to już od dawna nastolatki! Vivienne ma 13 lat, Fabienne - 17, a Xavier - 18!

👨‍👩‍👧‍👦👨🏻‍👩🏻‍👧🏻‍👦🏻Rzadko nam się udaje w tygodniu spotkać w prawie pełnym komplecie. Generalnie abstrahując od 🤔klocków - poskładaliśmy się dokupy robiąc coś razem💪.

Napisał Wiśnia.

W dalszej części wpisu wokalista zdradził, że tylko Vivi i Xavier z jego dzieci nie mieli jeszcze okazji zobaczyć Statuy Wolności na żywo. Jednak jak zapewnia Michał Wiśniewski - co się odwlecze to nie uciecze!

Jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Kim z wykształcenia jest Robert Janowski?
Źródło: Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego! Muzyk pokazał rodzinne zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają