Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski są parą? ZDJ: kadr z serialu M jak miłość

i

Autor: TVP Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski są parą? ZDJ: kadr z serialu "M jak miłość"

Celebryci

Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski rzeczywiście SĄ RAZEM? Aktorka podsyca spekulacje

2024-03-04 20:31

Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski grają obecnie parę w “M jak miłość” i robią to na tyle przekonująco, że widzowie wysnuli teorię jakoby ich romantyczne zainteresowanie przeniosło się też „do reala”. A co na to główni zainteresowani? Ostatnie komentarze aktorki tylko pobudziły wyobraźnię fanów.

Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski są parą?

Mikołaj Roznerski uchodzi powszechnie za jednego z największych amantów polskiego show-bizu. Bierze się to oczywiście z faktu, iż często grywa w komediach romantycznych, a do tego jego życie uczuciowe było często komentowane w mediach. Gwiazdor “M jak miłość” i “Poskromienia złośnicy” spotykał się już m.in. z Olgą Bołądź, Marceliną Zawadzką i Adrianą Kalską, a później pojawiły się też domysły dot. jego rzekomych romansów z Anną Głogowską i Magdaleną Lamparską – te jednak nigdy nie zostały potwierdzone.

SPRAWDŹ TEŻ: Caroline Derpieński nagra dolarsową piosenkę w Polsce. Klip powstanie w Miami

Od jakiegoś czasu, a konkretniej od momentu, gdy pojawił się wątek Kamy i Marcina w “M jak miłość”, fani łączą go zaś z Michaliną Sosną, czyli jego ekranową partnerką. Główni zainteresowani nie potwierdzają tych pogłosek, ale jednocześnie nie spieszą się, by je zdementować. Co więcej, pod ich najnowszym wspólnym TikTokiem pojawiła się masa komentarzy odnośnie rzekomego uczucia, a Michalina Sosna odpowiedziała na nie dość… tajemniczo, posługując się emotkami.

Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski są parą? Aktorka podsyca spekulacje

i

Autor: Screenshot TikTok/ sosenka_13 Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski są parą? Aktorka podsyca spekulacje

Nie oznacza to oczywiście, że aktorka chciała zasugerować, że w tych spekulacjach jest ziarno prawdy. Może zwyczajnie droczyć się z fanami.

Rozpoznaj polskich celebrytów po oczach

Pytanie 1 z 5
Czyje to oczy?
Czyje to oczy?
VOX: sonda damsko męska