Milena Grzywacz z zespołu Szpilki zdradziła swój patent na dobrą formę. Tak regeneruje się przed koncertami

i

Autor: Instagram.com/milagrzywacz_official

disco polo

Milena Grzywacz z zespołu Szpilki zdradziła swój patent na dobrą formę. Tak regeneruje się przed koncertami

2023-08-28 15:51

Wakacje to dla gwiazd disco polo niezwykle przyjemny, ale i trudny czas. Praktycznie co weekend (a niektórzy i częściej) jeżdżą z miasta do miasta, by dać swoje koncerty. To wymaga nie lada formy i odpowiedniego podejścia. Jak to zrobić? Swoimi sekretami z fanami podzieliła się Milena z zespołu Szpilki.

Milena z zespołu Szpilki zdradza swoje sekrety

Jak poradzić sobie z wielogodzinnymi podróżami w trasie koncertowej? Z pewnością nie jest to łatwe zadanie, o czym doskonale wiedzą wszystkie gwiazdy disco polo. Te podczas letnich miesięcy pokonują każdego tygodnia niejednokrotnie setki kilometrów, żeby spotkać się ze swoimi fanami nawet w najodleglejszych zakątkach Polski. Rekordziści potrafią dawać swoje koncerty praktycznie codziennie przez niemal dwa tygodnie. Na brak pracy podczas tych wakacji nie może narzekać m.in. zespół Szpilki znany z takich hitów, jak "Zaczaruję", "Nie będę kochać", "Jedna chwila". Dziewczyny odwiedzają swoich fanów w całym kraju, a to wymaga od nich nie lada formy fizycznej i psychicznej. Jak podołać temu zadaniu? To zdradziła ostatnio Milena Grzywacz w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów.

Szpilki spiewają "Jesteś Szalona" zespołu Boys - tylko w VOX FM

Milena Grzywacz o swoim koncertowym patencie

Wokalistka zespołu Szpilki umożliwiła ostatnio zadawanie fanom pytań na swoim Instagramie. Ci chcieli dowiedzieć się od swojej ulubionej wokalistki mnóstwa rzeczy. Jedna z osób zapytała jednak Milenę jaki jest jej sposób na regenerację w trakcie koncertów. To pytanie nie pozostało oczywiście bez odpowiedzi. Jak zdradziła wokalistka Szpilek - jedną z podstaw pomiędzy koncertami jest sen, wyciszenie się i dobry posiłek - to po to, by mieć energię. Jednak to nie wystarczy. Zdaniem piosenkarki najważniejsza jest dobra atmosfera w trasie i dużo śmiechu, który dostarcza endorfin. Trudno się nie zgodzić z Mileną i podobnego zdania byliby zapewne lekarze. Nie od dziś wiadomo bowiem, że właśnie sen i dobry nastrój odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Zatem tego Milenie i pozostałym "Szpilkom" życzymy!

Dokończ największe hity disco polo:

Pytanie 1 z 10
Masters - Żono Moja: Gdy nad nami niebo płacze, mokną Twoje złote włosy. Piękny list spotkanie nasze…