To jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Milena z zespołu Szpilki urodziła się w wyjątkowym dniu

i

Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official To jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Milena z zespołu Szpilki urodziła się w wyjątkowym dniu

To jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Milena z zespołu Szpilki urodziła się w wyjątkowym dniu

2023-08-11 12:14

Piękna i utalentowana piosenkarka disco polo ma powód do świętowania. Milena Grzywacz obchodzi urodziny 19 stycznia. Dlaczego ta data jest taka wyjątkowa? I czego fani życzą wokalistce zespołu Szpilki?

Milena z zespołu Szpilki urodziła się w wyjątkowym dniu

Milena Grzywacz urodziła się 19 stycznia, a więc w ostatnim dniu panowania Koziorożca. Ten znak zodiaku uznawany jest za realistę, który nie buja w obłokach i jest zasadniczy. Jednak Koziorożec z ostatniego dnia ma także wiele wspólnych cech Wodnika, który rozpoczyna panowanie 20 stycznia. Wodnik, jak przystało na znak powietrza uwielbia bujać w obłokach. Można więc powiedzieć, że Marlena ma predyspozycje do racjonalnego fantazjowania – wtedy, gdy jest to potrzebne np. podczas zajęć, które wymagają kreatywności. Dla artystki, to wręcz wymarzone cechy.

ZOBACZ TEŻ: Włoski szyk w disco polo. Zespół Playboys mówi fanom „Ciao, Ciao” a oni nie mogą się doczekać

Milena Grzywacz jest jedną z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Artystka urodziła się 19 stycznia i co roku zbiera życzenia od fanów. Koleżanki z zespołu – Marlena Sztando i Klaudia Przybyszewska życzą jej spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze. A fani?

- Dużo zdrówka, reszta sama przyjdzie.

- Bądź sobą, często się uśmiechaj, bądź zdrowa i szczęśliwa, lśnij każdego dnia niczym gwiazda, ciesz się życiem i bierz z niego garściami wszystko co dobre, pozdrawiam i 100lat.

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę ci dużo zdrowia szczęścia pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń - piszą fani w komentarzach pod postem zespołu Szpilki.

Szpilki spiewają "Jesteś Szalona" zespołu Boys - tylko w VOX FM