„Miłość, jak piorun”. Zespół Boys poraził fanów nowością

2020-12-20 18:33 AM.
Boys - Miłość jak piorun (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020
Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Boys - Miłość jak piorun (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020

Zespół Boys – z Marcinem Millerem na czele, kolejny raz nie zawiódł fanów. Nowość, którą przygotowała jedna z najstarszych grup disco polo nosi tytuł „Miłość, jak piorun" i zdążyła już zachwycić internautów.

Marcin Miller znów śpiewa o gorącym uczuciu. „Miłość, jak piorun” zespołu Boys wpada w ucho i porywa do tańca. Kawałek, który jako pierwsi mogli usłyszeć słuchacze VOX FM trafił właśnie do sieci. Marcin Miller tym razem przeniósł się na Dziki Zachód i śpiewem oraz gitarą opowiada miłosną historię. Refren zostaje w głowie na długo, co podoba się fanom.

Piorun zrobił robotę z tym naszym Marcinem. Częstszych "porażeń"!

Marcin to gwarancja jakości i świetnego hitu. Piosenka trochę inna, ale czuć styl lat 90. Marcinie, królu i imperatorze! Jesteś najlepszy! - piszą internauci

Piosenka "Miłość, jak piorun" już kilka minut po premierze miała setki komentarzy na YouTube. Czy zespół Boys z tym utworem będzie królował na sylwestrowych domówkach? Warto sprawdzić. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do najnowszej piosenki zespołu Boys pod tytułem "Miłość, jak piorun".

Nasi Partnerzy polecają