Miły Pan przekazał coś osobistego na aukcję WOŚP 2022. Ma to związek z Fame MMA!

2022-01-25 14:14 ek
Miły Pan
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022, zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym wiele popularnych osób, przekazuje na licytacje przedmioty, a także spotkania. Na podobny krok zdecydował się również Miły Pan, który na aukcję przekazał coś bardzo osobistego! Co ciekawe, ma to związek z Fame MMA - sprawdźcie o co chodzi.

Piotr Kołaczyński, czyli Miły Pan to popularny wokalista z branży disco polo, który dał się poznać wszystkim za sprawą piosenki Królowa. Numer w szybkim tempie zyskał ogromną popularność w sieci i stał się prawdziwym hitem. Choć po jego występie w programie Disco Star mało kto w niego wierzył, to udowodnił wszystkim, że jest całkiem inaczej. Dziś ma na swoim koncie nie jeden hit, a naprawdę wiele, a fani go po prostu uwielbiają. Co ciekawe, Miły Pan spróbował również swoich sił z inną melodią niż disco polo. Jakiś czas temu wydał pod pseudonimem Kouchi dwa kawałki takie jak Od Zaraz i Ektrakt, obok których również nie da się przejść obojętnie. Oprócz tego Milusiński, stoczył walkę podczas Fame MMA 11 w debiucie z raperem Smolastym. Artysta disco polo wygrał po tym, gdy Norbert Smoliński doznał kontuzji kolana.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Miły Pan - aukcja WOŚP 2022

Miły Pan może pochwalić się naprawdę ogromną rzeszą wiernych fanów i to właśnie oni najbardziej ucieszyli się z aukcji, którą wystawił na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mianowicie Miły Pan postanowił przekazać na licytację swoją koszulkę z autografem! Co ciekawe, jest to część stroju artysty z walki, którą odbył 2 października 2021 podczas Fame MMA 11. Jakby tego było mało, koszulka zostanie podpisana osobiście przez Miłego Pana podczas przekazania jej wygranej osobie. Licytację artysty na rzecz WOŚP 2022 znajdziecie TUTAJ.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Źródło: Miły Pan przekazał coś osobistego na aukcję WOŚP 2022. Ma to związek z Fame MMA!