Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022

i

Autor: materiały prasowe XLVI Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 odbędą się w dniach 22-24.04.2022

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 już w ten weekend!

2022-04-22 11:24

To wydarzenie co roku gromadzi tysiące ludzi, których pasją jest sport, celem – zdrowe i długie życie, a narzędziem do tego promowane dyscypliny sportowe, takie jak Kulturystyka czy Fitness. Ruszają XLVI Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022. Czego możecie spodziewać się po tegorocznej edycji wydarzenia?

Kto będzie gościem tegorocznych mistrzostw?

Jest to najważniejsza impreza sportu sylwetkowego, branży fitness, zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia w Polsce. Zawody to także okazja do poszerzenia wiedzy na temat branży dzięki możliwości spotkania się z mistrzami sportu i ekspertami branżowymi jak np.:

  • Szymon Łada– mistrz świata w kulturystyce,
  • Joanna Tańska - mistrzyni świata w fitness czy
  • Paweł Filleborn - wiceprezydent światowej federacji kulturystyki i fitness IFBB.

Poza doznaniami estetycznymi i emocjami wynikającymi z rywalizacji sportowej, na odwiedzających czekać będą targi branży fitness i wellness, gdzie swoje produkty zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców zajmujących się tematyką zdrowia, urody, odżywiania, produkcją sprzętu, odzieży, szkoleń czy doradztwa.

PORANNE WYJCE - PUTIN NIE MA JAJ
Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022

i

Autor: materiały prasowe Ruszają XLVI Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022

Kiedy odbędą się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022?

XLVI Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 odbędą się w dniach 22-24.04.2022 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Honorowy Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Ożarów Mazowiecki oraz Starosta Powiatu Warszawa Zachodnia.