Młody wokalista disco polo odsłonił karty. Szykuje się najlepsza świąteczna piosenka roku?

i

Autor: Instagram.com/bajorek_official Młody wokalista disco polo odsłonił karty. Szykuje się najlepsza świąteczna piosenka roku?

Młody wokalista disco polo odsłonił karty. Szykuje się najlepsza świąteczna piosenka roku?

2022-11-12 11:25

Dominik Bajorek odsłonił karty i poinformował o planach na najbliższy czas. Młody wokalista disco polo po zakończeniu plenerowej trasy koncertowej zaszywa się w studiu. W planach są dwie nowości w tym jedna świąteczna.

Dominik Bajorek to jeden z przedstawicieli młodej sceny disco polo. Wokalista zachwyca swoimi piosenkami i ma coraz większe grono fanów. Na koncie ma takie hity jak „Goń za marzeniami”, „Jestem niewinny” czy ostatnia nowość „Nie oddam Cię nikomu”. Wokalista, który porwał tłumu na imprezie Roztańczony PGE Narodowy 2022 poinformował, że spędza czas w studiu i nagrywa nowe kawałki. W planach są dwie nowości.

Bajorek odsłonił karty. Szykuje się najlepsza świąteczna piosenka disco polo?

Letni sezon koncertowy w tym roku był bardzo intensywny. Dominik Bajorek wystąpił przed tłumem ludzi w różnych miejscach kraju i za każdym razem mógł liczyć na żywiołową reakcje publiczności.  Teraz przyszedł czas na pracę nad nowym repertuarem.

- Jesień to czas kiedy nie ma już imprez plenerowych, a my artyści spędzamy czas w studio nagraniowym.  U mnie tak samo. Szykuję dla was coś ciekawego na wiosnę.  W tym roku natomiast też szykuję niespodziankę, ale to dopiero w grudniu – napisał Bajorek na Instagramie.

Nie trudno się domyślić, że chodzi o świąteczną piosenkę ponieważ Dominik dodał emotki z choinką i Mikołajem. Znając talent młodego wokalisty szykuje się prawdziwy hit. Pytanie tylko czy niespodzianką będzie jednak, to że zamiast świątecznego utworu disco polo fani dostaną imprezowy numer w sam raz na sylwestra. Jedno jest pewne niebawem wszystko się wyjaśni a o szczegółach przeczytasz na voxfm.pl

ZOBACZ TEŻ: Skolim zmienił kolor włosów ale fani i tak patrzą na ciało. Wokalista disco polo zdjął koszulkę. Reakcje? Mrrr

Sonda
Bajorek powinien nagrać świąteczną piosenkę czy karnawałowy hit?
Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM