Kopciuszek (2015)

i

Autor: Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection

HORRORY

Morderczy Kopciuszek nadchodzi! Powstaje nowy krwawy horror z bajkową postacią

2023-05-24 14:50

Kubuś Puchatek zapoczątkował nowy trend. Najpierw słynny niedźwiadek doczekał się krwawego horroru, a później dowiedzieliśmy się, że powstanie film grozy z Piotrusiem Panem, a nawet Bambi w roli głównej. Teraz potwierdziło się, że do tego grona dołączy też Kopciuszek! Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Postacie z bajek jako bohaterowie horroru? Pomysł ciekawy i intrygujący, chociaż patrząc na recenzje "Puchatek: Krew i Miód" chyba łatwo można go zepsuć. Mroczna produkcja z bohaterami Stumilowego Lasu nie przyjęła się jakoś wybitnie, a nawet była krytykowana za kiepskie oświetlenie, kiepski montaż, czy brak ciekawej fabuły. Potencjał był ogromny, ale najwidoczniej twórcom nie udało się skleić z tego nic godnego uwagi. A szkoda! Może kolejne tytuły, którą idą w ślady Puchatka będą lepsze? Następne w kolejce są filmy z Piotrusiem Panem i Bambi, więc czas pokaże. Teraz pojawiła się również informacja, że własny horror dostanie słynny Kopciuszek! Chyba ktoś próbuje zniszczyć nam dzieciństwo...

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bajki Disneya jako horrory? Twórca morderczego Puchatka planuje pokręcone produkcje

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

Klątwa Kopciuszka nadchodzi!

Szykuje się kolejny krwawy horror, ale tym razem z Kopciuszkiem na ekranie. Jak donosi portal Bloody Disgusting rozpoczęto prace nad filmem "Klątwa Kopciuszka". Główną rolę ma zagrać Kelly Rian Sanson, w przyrodnie siostry wcielą się Lauren Budd i Mia Brown, w macochę Danielle Scott, a wróżkę zagra Chrissie Wunna. Scenariusz przygotował Harry Boxley, a za kamerą stanie Louisa Warren. I chociaż szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, to aktorzy mają pojawić się na planie już w czerwcu. Szykuje się kolejny kiepski tytuł, czy istnieje jakakolwiek szansa, że tym razem dostaniemy coś dobrego? Przekonamy się już niedługo, bo premiera filmu została zaplanowana na październik 2023 roku.

Źródło: Morderczy Kopciuszek nadchodzi! Powstaje nowy krwawy horror z bajkową postacią