Muzyczne małżeństwo podbija świat disco polo. Paula i Jarek z Enjoy z kawałkiem „Daj mi jakiś znak” gwiazdami każdej tanecznej imprezy?

i

Autor: YouTube.com/Enjoy - Daj mi jakiś znak (Official Video 2023) Muzyczne małżeństwo podbija świat disco polo. Paula i Jarek z Enjoy z kawałkiem „Daj mi jakiś znak” gwiazdami każdej tanecznej imprezy?

Muzyczne małżeństwo podbija świat disco polo. Paula i Jarek z Enjoy z kawałkiem „Daj mi jakiś znak” gwiazdami każdej tanecznej imprezy?

2023-02-19 12:58

Razem na scenie i razem w życiu. Paula i Jarek Nowotniakowie znani fanom disco polo jako zespół Enjoy, to popularne muzyczne małżeństwo, które właśnie pokazało najnowszy teledysk. Piosenka pod tytułem „Daj mi jakiś znak” to rytmiczny kawałek, który już skradł serca internautów. W tworzeniu tego kawałka swój udział ma także legendarny wokalista disco polo.

„Daj mi jakiś znak” to nowość disco polo, która już zdążyła skraść serca miłośników gatunku. Zespół Enjoy wstrzelił się premierą w sam raz na koniec karnawału. Najnowszy kawałek Pauli i Jarka jest bardzo rytmiczny i porywa do tańca. Zarówno utwór jak i teledysk to według fanów hit, który będzie obowiązkowy na każdej imprezie.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna odsłoniła brzuch i podkreśliła piersi. „Ale pięknie Pani wyszczuplała”

- Super piosenka już, wiem co będzie na moim ślubie puszczone !! Słucham i nie umiem przestać.

- Hit każdej imprezy. Enjoy jak zawsze klasa.

- Cześć, dziękuję za znak w postaci tak fantastycznej piosenki.

- Ogień, energia, klimat, petarda - komentują internauci.

Muzyczne małżeństwo podbija świat disco polo. Paula i Jarek z Enjoy napisali go z legendarnym wokalistą

Piosenka pod tytułem „Daj mi jakiś znak” jest już w propozycjach do Best Listy VOX FM. Kawałek powstał przy współpracy legendy disco polo, wszak Marcin Miller jest związany z tą secną niemal od zawsze. Oprócz lidera zespołu Boys, słowa i muzykę do tego kawałka napisali: Michał Winiecki, Marcin Załęski, Jarek i Paula Nowotniak.

Poranne Wyjce - Oleju Pije Za Dużo Ten Passat