Kuba Urbański z zespołu Playboys zdobył się na szczere wyznanie. Mój dar od Boga

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Nadchodzi nowy numer i teledysk od zespołu Playboys! Wiemy, czego spodziewać się po kawałku "Król"

2023-09-14 15:02

Zespół Playboys ogłosił oficjalną datę premiery kawałka "Król"! Tego numeru będziemy mogli posłuchać już w najbliższy piątek. Ale nie tylko posłuchać, bo i obejrzeć stworzony do niego gorący teledysk. Czego możemy spodziewać się po nowości od zespołu Playboys? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Zapowiada się petarda!

Nowość od Playboys - "Król"

Premiery nowych piosenek gwiazd disco polo to z pewnością jeden z ulubionych momentów dla fanów zespołów. Choć sami wokaliści niejednokrotnie stresują się przed tego typu wydarzeniami. Trudno bowiem przewidzieć, czy nowy numer spotka się z pozytywnym odbiorem widowni, czy może jednak trzeba będzie zmierzyć się z krytyką. Swój nowy kawałek już w najbliższy piątek zaprezentuje formacja Playboys. Autorzy hitowych "Zwariowałem", "Jak to się stało" i "Ja w to nie wierzę" opublikują w sieci wideo o godzinie 17:00. Tytuł nowości od Playboys to "Król". Do tej pory zespół ujawnił już fragment piosenki. W tekście możemy usłyszeć m.in. zdanie "A ja będę twym królem, ucałuję cię czule". A cały kawałek będzie najprawdopodobniej opowiadał o zakochaniu. Emocji nie zabraknie też w teledysku. Czego możemy się po nim spodziewać?

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Teledysk Playboys do numeru "Król"

W wideo do nowej piosenki Playboys z pewnością nie zabraknie słońca i przepychu! Jak wynika z opublikowanych do tej pory nagrań z planu, w klipie do numeru "Król" będziemy mogli zobaczyć m.in. piękne kobiety w bikini, a także członków Playboys w garniturach oraz eksponujących klaty. Sporo ujęć nagrywanych było bowiem w basenie. Część kadrów będzie przedstawiała natomiast najprawdopodobniej luksusowe samochody. Już po samych zapowiedziach, możemy spodziewać się, że cały klip utrzymany będzie w mocno imprezowym klimacie. W tle widzimy balony oraz różnego rodzaju dekoracje. Czy Playboys z numerem "Król" po raz kolejny poderwie do tańca swoich fanów i zapewni sobie wielomilionowe wyświetlenia w sieci? O tym przekonamy się niebawem. Jednak potencjał jest duży!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
Listen on Spreaker.