BMW staje w płomieniach

i

Autor: screen/TikTok @gofrit92 Nagrał jak samochód dosłownie staje w płomieniach!

Nagrał jak BMW staje w płomieniach! "Dawaj k*rwa lawetą!" Wideo podbija internet

2022-04-20 15:17

Ponad 2 miliony wyświetleń, ponad 100 tys. polubień ma już na koncie autor filmiku. Internauta wrzucił na TikToka nagranie, na którym auto dosłownie staje w płomieniach. "Cały czas źle mu doradzał" - komentują widzowie.

Z pozoru niewinne nagranie samochodu po kolizji szybko zamienia się w scenę jak z filmu grozy. Użytkownik "gofrit92" zamieścił na swoim koncie na TikToku nietypowy filmik. Widzimy w nim auto marki BMW, które prawdopodobnie chwilę wcześniej z dużą prędkością uderzyło w przydrożną barierkę.

Poranne Wyjce na Wielkanoc w VOX FM

Pracuje przy nim pomoc drogowa, która chce zabrać auto z miejsca zdarzenia. Słychać jak nagrywający podpowiada pracownikowi "Dawaj, dawaj (...) bo jak się zapali to będzie lipa" - słyszymy głos zza kamery. Rzeczywiście pod autem widać wyciek paliwa.

Po chwili auto podpięte do liny lawety rusza i momentalnie staje w płomieniach. Wideo obejrzało już ponad 2 miliony osób.

Komentujący wskazują winnego

Pod filmikiem jest ponad 100 tys. polubień i blisko 2 tys. komentarzy. Wiele z nich w podobnym tonie. "Jak wrobić pracownika pomocy drogowej. Dobrze że jest nagranie że to nie był jego pomysł tylko właściciela" - napisał jeden z użytkowników. "Było lepiej iść na gofra niż doradzać" - dodaje inny.

"No chłop doradził petarda , wcale się nie szło domyśleć ze jak elementy metalowe są na ziemi i się go ruszy to będą szły iskry" - stawia diagnozę internauta.