Polska Od Kuchni 2022

i

Autor: materiały prasowe „Od nas na pewno nie wyjdziesz głodny” - zapewniają organizatorzy

Najlepsze jedzenie z całego kraju w jednym miejscu! Finał festiwalu „Polska od Kuchni” już w ten weekend

2022-09-29 11:29

Największa i najsmaczniejsza ogólnopolska trasa Festiwalu Polska od Kuchni odwiedziła wszystkie województwa, poznała kulturę każdego regionu i teraz czas jej na wielki finał. Organizatorzy zapewniają „Od nas na pewno nie wyjdziesz głodny!”

Regionalne jedzenie z całego kraju

Tysiące uczestników, prawdziwa polska gościnność i ogromne ilości smakołyków z każdego zakątka kraju. Poznacie wszystkie smaki i kolory Polski! Już w najbliższy weekend odbędzie się jarmark produktów regionalnych na PGE Narodowym w Warszawie.

Niesamowite wydarzenie, którego dotychczas nie było w Polsce. Festiwal który w jednym miejscu gromadzi najpiękniejsze i najważniejsze akcenty i atuty naszej rodzimej kultury. Proszę to sobie wyobrazić – cała Polska, nasz dorobek kulturowy, tradycje, zebrane z każdego regionu, wszystkie gwary, setki historii – wszystko to w pigułce na PGE Narodowym. Możemy przyjrzeć się temu z bliska, dotknąć, posmakować, poczuć to dosłownie wszystkimi zmysłami

– podkreśla dyrektor biura Festiwalu Naria Olewnicka.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Jarmark produktów regionalnych na PGE Narodowym to jedyna taka okazja by poznać, skosztować i zakupić najlepsze, wyselekcjonowane produkty z każdego zakątka Polski. Naturalne miody, oscypki spod samiutkich Tatr, babcine przetwory i soki, naturalne kosmetyki a także wyjątkowe rękodzieło.

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla każdego, zgromadzając ponad 150 wystawców i Kół Gospodyń z całej Polski. Czekają na was konkursy z nagrodami, strefy zabaw dla dzieci, pokazy kulinarne prowadzone przez Kubę Steuermarka i wspólna zabawa w towarzystwie prowadzącego Mateusza Szymkowiaka. Specjalną atrakcją są wybory Miss Wdzięku w komisji których zasiądą Miss Polonia 2021/22 Krystyna Sokołowska oraz Miss Polonia 2020/21 Natalia Gryglewska. Ponadto czeka na was wielka niespodzianka muzyczna, która poderwie do tańca całą publiczność.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat! Przeszła ogromną metamorfozę

Finał festiwalu Polska od Kuchni - jarmark produktów regionalnych już 1 października (sobota) Warszawa, Błonia PGE Narodowego. Wstęp bezpłatny.

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji