Najlepszy Koncert Świata 2022 Gdynia - jaka będzie pogoda? Prognoza na imprezę VOX FM

2022-06-10 14:44

Największe muzyczne wydarzenie sezonu zawita dziś do Gdyni! Nasz truck z wyjątkową, mobilną sceną zaparkował już na Skwerze Kościuszki. Pozostaje tylko czekać na występy gwiazd disco polo i... publiczność. Jeżeli zastanawiasz się jaka będzie pogoda to sprawdziliśmy to za Ciebie! Szczegóły w artykule.

Czy będzie padać na Najlepszym Koncercie Świata w Gdyni?

Aktualna prognoza pogody wygląda naprawdę obiecująco! Początek koncertu będzie ciepły, ale nie upalny. Termometry o godzinie 18:00 pokazywać będą ok. 22 stopni Celsjusza. Około godziny 20:00 gdy rozpoczną się koncerty gwiazd spadnie o trzy kreski i wyniesie 19 stopni. Warto zabrać ze sobą przynajmniej lekką kurtkę, ponieważ oprócz ochłodzenia w ciągu wieczora może od czasu do czasu wiać nadmorski wiatr.

Aktualnie mapy pogodowe na stronie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie przewidują za to opadów deszczu. Również piątkowe ostrzeżenia burzowe nie obejmują obszaru Trójmiasta.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Gdynia - jak dojechać komunikacją miejską lub autem, gdzie zaparkować za darmo?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022

Najlepszy Koncert Świata 2022 w GdyniSetki przejechanych kilometrów, kilkanaście godzin energetycznej muzyki i sześć miast, które odwiedzi Najlepszy Koncert Świata 2022. Wydarzenie doskonale znane słuchaczom radia VOX FM powróciło z wyjątkowymi gwiazdami disco polo i muzyki tanecznej. W każdy piątek do końca czerwca parkujemy naszego trucka w innym mieście i rozkładamy wyjątkową scenę, pod którą zupełnie za darmo może przyjść każdy spragniony dobrej zabawy.

Kolejnym miastem na naszej wyjątkowej trasie koncertowej jest Gdynia. Trudno wyobrazić sobie w Trójmieście bardziej malowniczą scenerię, niż koncert z widokiem na morze. Dlatego naszego trucka ustawiamy na Skwerze Kościuszki, praktycznie nad taflą Bałtyku! Przy wyjątkowe, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety. O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: "Filet z dorsza 100 gramów - 12 złotych" Pierwsza Zmiana sprawdza ceny ryby nad morzem [POSŁUCHAJ]

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?