Najlepszy Koncert Świata 2022 - VOXowe auto wyruszyło w drogę do Poznania! Łap naszą ekipę na trasie

2022-05-19 19:00

Poznań - nadciągamy! I to dosłownie! Nasza ekipa właśnie wyruszyła w trasę z Warszawy do Poznania i nie zamierza się zatrzymywać. A nasze auto trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym na drodze. Czy uda Wam się złapać je na fotce?

Mobilki, mobilki - jak dróżka na Poznań?

Trasa jest łatwa, a droga równa - z Warszawy do Poznania jedzie się jak po stole. Jeszcze dziś wieczorem nasza ekipa powinna zjawić się w stolicy Wielkopolski. A ponieważ mamy zamiar zrobić tam sporo hałasu to zadbaliśmy o to, by było nas również dobrze widać na drodze. Załoga w składzie Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski i Paweł Pawelec spakowała się do naszego VOXowozu, który będzie z nami we wszystkich miastach na trasie Najlepszych Koncertów Świata.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja na żywo! Jak, gdzie i o której oglądać?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań

Auto jest duże, dobrze widoczne i oczywiście oklejone w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości kto znajduje się na jego pokładzie. To właśnie tym wozem przez cały dzień będą przemieszczali się nasi prezenterzy, którzy prowadzić będą na żywo program z Poznania. Na koniec zaparkuje ono przy naszym trucku, z którego mobilnej sceny zagrają dla Was największe gwiazdy disco polo.

Jeśli złapiecie nas na trasie - dawajcie znać. Czekamy na Wasze wiadomości i relacje, w których śmiało oznaczajcie radio VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - gdzie zagramy?

Na scenie zobaczycie w sumie ponad 30 artystów, głównie z branży disco polo. Wśród nich Boys, MIG, Stachursky, Playboys, Long & Junior, MiłyPan czy Daj to Głośniej. W każdym z miast koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 i potrwają do późnego wieczora. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Kalendarium:

  • 20.05 Poznań
  • 27.05 Rzeszów
  • 03.06 Radom
  • 10.06 Gdynia
  • 17.06 Olsztyn
  • 24.06 Warszawa

Wszystkie występy transmitowane będą na żywo na antenie radia VOX FM oraz w internecie - na stronie www.voxfm.pl, na kanale na YouTube VOX FM oraz w mediach społecznościowych na Facebooku oraz TikToku radia. Więcej informacji o transmisji na żywo znajdziecie tutaj [KLIK]

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?