Najlepszy Koncert Świata 2022 w Rzeszowie - zdjecia z imprezy! Zobacz wyjątkową galerię z imprezy VOX FM

2022-05-30 11:59

Mimo deszczowej pogody tłum pod sceną dopisał. Publiczność w Rzeszowie dopisała i wspólnie udało nam się zorganizować urodzinową niespodziankę dla Marcina Millera z zespołu Boys. Co tam się działo! Zobaczcie sami.

Setki przejechanych kilometrów, kilkanaście godzin energetycznej muzyki i sześć miast, które odwiedzi Najlepszy Koncert Świata 2022. Wydarzenie doskonale znane słuchaczom radia VOX FM powróciło z wyjątkowymi gwiazdami disco polo i muzyki tanecznej. W każdy piątek do końca czerwca parkujemy naszego trucka w innym mieście i rozkładamy wyjątkową scenę, pod którą zupełnie za darmo może przyjść każdy spragniony dobrej zabawy.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom

Najlepszy Koncert Świata 2022 gdzie jeszcze zawita ekipa VOX FM

Na naszej trasie koncertowej wciąż pozostały 4 miast do odwiedzenia. Najbliższy koncert odbędzie się w Radomiu nad Zalewem Borki. Przy wyjątkowej, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety. O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu oczami naszej Marysi! Zobacz wideo od kuchni

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?