Marysia Pawłowska

i

Autor: VOX FM Zobacz Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu oczami Marysi

Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu oczami naszej Marysi! Zobacz wideo od kuchni

2022-05-25 15:50

Niesamowite muzyczne wrażenia, pogodowe niespodzianki, największe gwiazdy disco polo i przede wszystkim najlepsza publiczność pod słońcem! Najlepszy Koncert Świata 2022 oficjalnie wystartował w Poznaniu. Nasza ekipa była w mieście od rana i przemierzała ulice stolicy Wielkopolski. Wśród nich - nasza piękna Marysia [WIDEO]

Koncertowy vlog Marysi z Poznania

"Najtrudniej było wstać o poranku, zwłaszcza że było naprawdę rześko, ale było warto" przyznaje Marysia, która towarzyszyła naszej ekipie od świtu. W stolicy Wielkopolski pojawiliśmy się na długo przed koncertem, by o poranku wyruszyć na ulice miasta i budzić mieszkańców. O 6:00 rano gdy panowie z Pierwszej Zmiany rozpoczynali swój program dołączyła do nich właśnie ona, by na bieżąco zapewniać Wam relację w naszych mediach społecznościowych.

Słuchacze, którzy aktywnie śledzą nasz na Facebooku, Instagramie czy TikToku doskonale znają ten sympatyczny uśmiech. Marysia starała się nagrywać praktycznie każdy wart uwagi fragment tego dnia. I to właśnie z tych nagrań powstał wyjątkowy vlog z Najlepszego Koncertu Świata w Poznaniu. Zresztą... zobaczcie sami!

Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu oczami naszej Marysi

Najlepszy Koncert Świata 2022 gdzie jeszcze zawita ekipa VOX FM

Na naszej trasie koncertowej wciąż pozostało 5 miast do odwiedzenia. Najbliższy koncert odbędzie się w Rzeszowie na parkingu przy Ratuszu (róg Słowackiego i Króla Kazimierza). Przy wyjątkowej, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety. O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ [KLIK]

Najlepszy Koncert Świata 2022. Gdzie jeszcze odbędą się koncerty VOX FM

  • 20.05 Poznań
  • 27.05 Rzeszów
  • 03.06 Radom
  • 10.06 Gdynia
  • 17.06 Olsztyn
  • 24.06 Warszawa

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?