love island 8

Namiętny pocałunek Karoliny i Laury w Love Island 8. Tego nikt się nie spodziewał

2023-09-13 11:33

Kolejny odcinek Love Island za nami. Jak zwykle emocji nie brakowało. Szczera rozmowa Armina z Laurą wiele zmieniła w ich relacji. Z kole Michał Figurski zaskoczył Islanderów zwłaszcza, gdy rozmowa dotyczyła zdrady. Duże poruszenie wywołał również namiętny pocałunek Karoliny i Laury.

Na początku z randek wrócili Klaudia i Albert oraz druga Klaudia i Bartek. Lori bardzo przeżywała randkę Bartka, ponieważ zależy jej na chłopaku, a Klaudia nie ukrywa, że także będzie walczyć o Niuniusia. Obie pary były bardzo zadowolone i jak to w zwyczaju bywa na Wyspie miłości - dziewczyny siadły razem i chłopaki podobnie - aby posłuchać relacji z romantycznych wypadów. Albert potwierdził chłopakom, że to jest jego idealny wybór, długo czekał na taką dziewczynę jak Klaudia i ona odwdzięczyła się tym samym – potwierdziła, że chce dalej rozwijać relacje z Albertem. Nieco skomplikowała się sprawa między Klaudią, a Bartkiem. Ponieważ wspólnie spędzony czas utwierdził Bartka, że bardzo zależy mu jednak na Lori. I to z nią chce dalej budować bliską znajomość.

Czytaj także >> Hotel Paradise 7: Łucja i Michał wylecieli z programu! “Da się odejść z klasą”

Laura i Armin spędzili noc w kryjówce

Armin zdecydował się porozmawiać Z Laurą, ponieważ ostatnie ich konwersacje nie należały do łatwych. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ para wszystko sobie wyjaśniła i atmosfera między tą dwójką była wreszcie czysta. Laura przyznała, że zaczęła się czuć niekomfortowo i jest niepewna siebie przy Arminie. Chłopak potwierdził, że nic złego w Laurze nie ma i że to zachowanie wynika z jego problemów, które są jeszcze nieprzepracowane. Ukoronowaniem nieporozumień Laury i Armina była noc spędzona w kryjówce. Obydwoje bardzo potrzebowali tego. Mieli czas tylko dla siebie, a to było im bardzo potrzebne. Wrócili z kryjówki zadowoleni.

Polscy celebryci, którzy mają dużo dzieci

Love Island - odcinek 8

Wieczorem Wyspiątka zagrały w ulubioną grę Islanderów pod tytułem „Z ust do ust”, która wywołuje wiele emocji i dużo, dużo śmiechu. Podczas gry duże poruszenie wywołał namiętny pocałunek Laury i Karoliny.

Adam z Weroniką spędza coraz więcej czasu i na dobre im to wychodzi. Werka staje się troszkę zazdrosna, ale cieszy się, że z Adasiem wszystko dobrze się układa, tym bardziej, że Adam zauważył jej zmianę na plus. Stała się łagodniejsza i bardziej przyjazna.

Bartek koszykarz zwierzył się Wiktorii, że nie zamyka się tylko na Karolinę. Ma też chęć poznać bliżej Wiki. I chociaż Islanderka przyznała, że nie chce „wchodzić” między Karolinę , a Bartka, to schlebiały jej komplementy chłopaka.

Bartek strażak wyjaśnił Klaudii, że woli jednak spędzać czas z Lori i dzisiejszą noc spędzi razem z nią. Klaudia ze spokojem przyjęła wiadomość. Wcześniej rozmawiały z Lori o Bartku i było dla niej jasne, że to właśnie ta dwójka jest sobie pisana. Bartek i Lori zdecydowali się na sen  pod gwiazdami i przenieśli się z sypialni na sofy w ogrodzie.

Wielkim zaskoczeniem dla Weroniki był sms, którego odczytał Adam. Adonis miał zaprosić Afrodytę na randkę i spędzić ze sobą fantastyczny czas. Werka nie mogła w to uwierzyć i była przekonana, że to żart. Ale to była prawda. Randka Adasia i Werki w romantycznej atmosferze przebiegła idealnie.

Test na zgodność par

Kolejny wieczór przyniósł nową niespodziankę. W Kręgu Ognia Islanderzy dołączyli do Karoliny Gilon, z którą był także Michał Figurski. Michał miał okazję zobaczyć, jak jest na wyspie, poczuć atmosferę Love Island i nacieszyć oko pięknymi ludźmi. Razem z Karoliną poprowadzili grę na zgodność par. A potem długo rozmawiali wspólnie o miłości, zdradzie, uczuciu, emocjach i związkach.