Nasz nowy dom stracił na odejściu Katarzyny Dowbor? “To jak Kuchenne Rewolucje bez Gessler”

i

Autor: AKPA Nasz nowy dom stracił na odejściu Katarzyny Dowbor? “To jak Kuchenne Rewolucje bez Gessler”

Programy telewizyjne

Nasz nowy dom stracił na odejściu Katarzyny Dowbor? “To jak Kuchenne Rewolucje bez Gessler”

2023-07-01 12:46

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor, ale czy była to zmiana na lepsze? Choć ekipa programu Nasz Nowy Dom chwali nową prowadzącą, internauci są sceptyczni. Niektórzy uważają nawet, że program zwyczajnie stracił “to coś” i… jakikolwiek sens.

Katarzyna Dowbor opuściła program Nasz Nowy Dom po wielu latach współpracy i nie było to wybitnie pokojowe rozstanie. Cała sytuacja przeobraziła się niemal w skandal, gdy odbiorcy bardzo źle przyjęli te smutne wieści. Główna zainteresowana też nie szczędziła słów krytyki pod adresem człowieka odpowiedzialnego za rewolucję w Polsacie, a tym samym – jej zwolnienie.

Miejsce Katarzyny Dowbor zajęła Ela Romanowska, która już od jakiegoś czasu sprawdza się w roli prowadzącej. I choć niektórzy są zadowoleni z jej występu, inni tęsknią za “legendą Naszego Nowego Domu” i nie potrafią pogodzić się z nową sytuacją.

CZYTAJ TAKŻE: Pytanie na Śniadanie - Ida Nowakowska zamiast Łukasza Nowickiego? Widzowie są podzieleni

Nasz nowy dom stracił na odejściu Katarzyny Dowbor? Internauci narzekają

Wiesław Nowobilski, kierownik ekipy remontowej programu, udzielił ostatnio wywiadu, w którym bardzo chwalił nową prowadzącą. Jego zdaniem Elżbieta Romanowska jest pozytywną i emanującą dobrą energią osobą, z którą reszta ekipy szybko odnalazła wspólny język.

Odnoszę wrażenie, jakbym znał ją już kilka lat, a w rzeczywistości spędzamy ze sobą dopiero drugi dzień. Ela weszła na wesoło, pozytywnie. Rozpiera ją energia, którą daje każdemu, kto jest na planie. Już widzę i mogę stwierdzić, że ta współpraca będzie się naturalnie i szybko rozwijała. Jej energia jest zaraźliwa i napędza wszystkich do działania – wyznał w rozmowie z portalem Deccoria.pl.

To jednak nie przekonało sceptyków i w sieci pojawiła się kolejna fala negatywnych komentarzy. Ktoś napisał nawet, że Nasz Nowy Dom bez Katarzyny Dowbor to jak Kuchenne Rewolucje bez Magdy Gessler.

lubiłam Dowborową w tej roli prowadzącej.

- Nachalne promowanie tej pani ma przeciwny efekt. […] ten kierownik na pewno mówił szczerze 🤣🤣🤣

- Zamiana pani KD na te nowa pania jest nieporozumieniem.

- Mam nadzieje ze szybko ściągną ten program z anteny. Zmiana na minus!

- To jak Kuchenne Rewolucje bez Gessler

… czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło też oczywiście pozytywnych komentarzy, w których widzowie albo chwalą Elę Romanowską, albo nawołują do dania jej szansy. Niektórzy podnoszą też, że zmiana była konieczna, bo Katarzyna Dowbor “popadła już w rutunę”.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX test wiedza ogólna